Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy engeszteljek ki egy...

Hogy engeszteljek ki egy lányt, akivel már közel állunk egymáshoz, de még nem vagyunk együtt?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor dolgoztam (egy boltban), bejött, beszélgettünk, mondta, hogy Ő is egyedül lesz otthon én azt válaszoltam, hogy én is otthon leszek. Mondta, ha gondolom, menjek át hozzá nyugodtan zárás után. Én előtte 1-2 órával lebeszéltem otthon, hogy ugye nem megyek sehová,Ők mondták, hogy jó, mert elfelejtettek bevásárolni, vigyek 1-2 dolgot. Nem is számítottam erre a felkérésre. Szívesebben töltöttem volna a lánnyal a Szilvesztert, de otthon nem egyszerűek a dolgok, szóval ha most mondom, hogy mégsem leszek otthon, ahogy ígértem, cirkusz lett volna. Szegény lány átjött megkérdezni, hogy akkor mi lesz, én mondtam, hogy haza kell mennem. De sajnos nem tudtam neki elmagyarázni, hogy miért, mert bejött 1-2 alkoholista a boltba, Ő meg kiment. Láttam rajta, hogy nagyon elszomorodott és utána akartam menni, de nem tudtam. Én is szomorú és ideges voltam utána, akartam vele beszélni, el akartam neki mondani hogy ez az egész nem ellene irányult.

2015. jan. 2. 06:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Tehát helyre akarom hozni a dolgokat, már ha helyre tudom. 1-2 lány ismerősöm szerint annyira nem vészes a helyzet, én reagálom túl. De én érzem és láttam rajta, hogy megbántottam ezzel, pedig nem akartam.
2015. jan. 2. 06:39
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem gáz a helyzet, ne aggódj :)

Hívd fel beszéld meg vele, aztán hívd el randizni ;)

2015. jan. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs meg a telefonszáma sem, így most abban reménykedek, hogy jön újra a boltba és meg tudom vele beszélni. Ezt a hiányosságot pótlom, mármint a telefonszámot. Már rég felhívtam volna.
2015. jan. 2. 09:33
 4/6 anonim ***** válasza:
ha más nincs ott a face, ne várd meg míg ment megy... lehet így szégyenli magát és nem akar abba a boltba menni
2015. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, kicsit hülyén... Nagyon hülyén fogalmaztam meg :'DD

Szóval tedd a dolgod, és ne várj míg ő lép azzal h vissza megy a boltba!

2015. jan. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta beszéltünk, jött. Ha nem jött volna, elkezdtem volna nyomozni hol találom meg. :D De azt sem akartam volna, hogy úgy vegye, hogy zaklatom. Megértő volt, mondta, hogy nála is hasonló a helyzet család téren. Nem tudtam sokat beszélni vele, mert sietett dolgozni. De némileg nyugtató, hogy tényleg nincs akkora baj.
2015. jan. 3. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!