Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismertem egy lányt szilvesz...

Megismertem egy lányt szilveszter este, es nem tudom mit csinaljak, adtok tanácsot?

Figyelt kérdés
szilveszter este, teljesen veletlen megismerten egy lanyt, kisebb hazibuliba voltunk, es en mint mindig, magamat adtam es ilyen megfigyelonek mondom magam, elvoltam egyedul, volt egy lany es 3 pasi csungott rajta, de en csak figyeltem, aztan mindenki bealutt, reggel lett felkelt mindenki, meg rohogcselunk, meg minden. De a lany vegig mellettem fekudt simogattan a pocijat, a fejecskejet, kezet, meg rafekudt a hasamra ugy is sinogattam, meg labaval mindig levette a labamrol a zoknit, es itt mar jozanok voltunk, es itt mar a tobbi sracnak sem volt mar eselye :D na es a kerdes hogy eddigi kapcsolataimban mindig az volt hogy neguntam addigra a partnert mielott komolyra fordult voln a a dolog, nem akartam vele talalkoznj meg semmi, es vele nem akarom ezt, mert valamit erzek hogy tenyleg "véletlen" volt hogy talalkoztunk, es hat nem tudom hogy alakitsam ki a kotodest mert nem megy amiota egyszer oruletesen szerelmes voltam valakibe, perste viszonzatlanul es majdnem ketevig, (vagy meg lehet most is tart) szenvedtem... szal segitenetek nagyon ha tudnatok valamit ajanlani hogy jussak el addig hogy megismerjem rendesen Őt... elore is koszonom(a helyesirasi hibak miatt bocsi csak telon vagyok es nincs kedvem orakig irni egy ilyen rovid szoveget)

2015. jan. 2. 11:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg alapjellem. Fogadd el magad! Csak légy őszinte a csajokkal. Aztán ha úgy adódik, kialakul a kötődés is, talán. De ezt nem lehet tanulni vagy elmagyarázni.
2015. jan. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 hőcserélő ***** válasza:
hívd fel hogy:kő kóla?
2015. jan. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Keresd meg személyesen vagy ha ismered akkor kezdj el beszélgetni vele.Idővel kialakul a kötődés majd elhívod randizni.Utána már minden menni fog magától.
2015. jan. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Az eddigi tanácsok nem voltak túl gyakorlatiasak, hasznosak. Ha hamar elveszted az érdeklődésed, akkor siettesd a dolgot.


Elmondom nálam mi a normális tempó:

1. randin csók.

2.-5. randin szex.

És utána egyből összejövünk, ha én is akarom.


Ne húzd, halaszd a dolgot. Beszélj meg vele egy találkozót akár mára, vagy holnapra is. Vidd el egy jó kis beülős helyre, rendelj magatoknak egy-egy üveg bort, üljetek közvetlenül egymás mellé és beszélgessetek. Aztán ahogy kell és ahogy csináltad a buliban is, simogasd őt tovább. Látszik hogy nem vagy full kezdő, tudod hogy érinteni, simogatni kell a nőket az intimitás kialakításához. Csókold meg a randin pár óra után.


Aztán ha még nem szűz lányról van szó, simán le tudod fektetni mondjuk 2 héten és 6 randin belül.

2015. jan. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Elso, persze igen tudom, nincs ra recept csakhat eleg nehez, masodik, xDDDDDD ok :D, harmadik, mar sajnos bejelolt engem,pedig akartam varni 2-3 napot addig amig bejelolom(igyjartamanyatokkal) :DD csakhat meg 1-jen bejelolt kb az elkoszones utan 1-2 oraval :D es mar talizni akart csak, most nem megy mert tanulnom kell,
2015. jan. 2. 12:14
 6/18 A kérdező kommentje:
Na utolso mar egy kicsit tobbet segitett, megprobalom :D hat igazabol most volt eloszor ilyen eset mert eddig nem nagyon csajoztam ugy voltam hogy raer es eloszor inkabb egy baratot akartam szerezni akivel barmit megbeszelhetek mert hat igazbaratot nehezebb talalni mint szerelmet, de a simogatas zsigerbol jott szal :))))
2015. jan. 2. 12:18
 7/18 anonim ***** válasza:

Felhívod telefonon: Szia,van kedved eljönni velem vacsorázni/moziba?

Ennyi kell.

2015. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

6:

Ha nyitott vagy a jó tanácsokra, akkor lányokkal nem barátkozol. MINDEN lányokkal való barátságomnak az lett a vége hogy a lány szerelmes lett belém és én nem akartam tőle semmit, vagy ritka esetekben én voltam szerelmes belé és ő nem akart semmit.


Ha olyan lánnyal barátkozol, aki elég csinos ahhoz hogy akarj is tőle valamit, akkor az lesz hogy te szeretsz belé ő meg nem akar semmit. Inkább keress normális fiú barátokat, akikkel például tudsz úgy, vagy még mélyebben beszélgetni a csajozásról, ahogy velem.


Ha tényleg kezdő is vagy, akkor is van benned valami ösztönös dolog, hogy mi a jó irány, pl. a simogatással kapcsolatban is. Mondom, az olyan lányokkal akikkel szeretnél összejönni, akik csinosak, akikkel szexelnél, akiktől akarsz valamit, azokkal sose barátkozni akarj, hanem egyből térj a lényegre. Az első randin csók, aztán kb. két héten és/vagy 6 randin belül a nem szűz lányok 90%-a elcsábítható szexre is. Utána meg te döntesz hogy mit akarsz.

2015. jan. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
En nem baratkozni akarok vele, :D ezt nem mondtam annyit mondtam hogy meg nem csajoztam mert inkabb igazbaratot kerestem :D
2015. jan. 2. 12:52
 10/18 A kérdező kommentje:
Sajnos kezdem megunni... :c
2015. jan. 15. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!