Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy ismerkedjek velem egy...

Hogy ismerkedjek velem egy korú lányokkal?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok környezetemben minden fiúnak elég könnyen megy a csajozás viszont én nem vagyok az a fajta aki csak úgy leszólítja a lányokat.

Bevallom egyszer próbáltam abból is elég ciki helyzet lett

legalább 5 perc volt mire kinyögtem mit akar persze a lány el is hajtott:D


2015. jan. 2. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlással mester!
2015. jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért nem kérsz a haveroktól segítséget vagy tanácsokat?

Mi nem ismerünk és nem tudjuk milyen személyiség vagy.

2015. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az a baj hogy ha tetszik is 1 csaj már annyiszor csesztem rá nem merek oda menni mert mi van ha megint nem tetszek neki stb
2015. jan. 2. 13:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi sincs.
2015. jan. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 To7ka ***** válasza:

Olyan helyekre kell menni, ahol laza ismerkedéssel nyithatsz (vagy ha jól táncolsz/jól nézel ki bármilyen klubba ahol isznak és van tuctuc). De maradjunk az előzőeknél, egy új szakkör, sport, hobbi amit másokkal csinálhatsz. Elmenni egy rendezvényre, beiratkozni társastáncra kezdőként (ott speciel kifejezetten aranyos leszel és a bátortalanságod miatt is csak felkarolnak szívesebben), egyebek.

Bármikor kiírom, mennek a piros kezek és mindenki ki van bukva ezért a válaszért (pedig tényleg így működik):

Lazítani kell. Úgy nagyon ritkán lehet csajozni, hogy Neked most KELL egy nő, Te most lemész és csajozni fogsz, és az este végére lesmárolsz 2-t és hazaviszed az egyiket. Ezt lazán kell, ismerkedősen. Minél kevésbé képzeled el a közös jövőt, és minél kevésbé tűnsz egy fura zaklatónak aki szerelembe esett az utcán, annál természetesebben tudsz beszélni, annál nyugodtabb lesz melletted a lány, és annál könnyebb lesz utána továbbvinni a párbeszédet.


Látom, hogy sok itt az agyilag zokni, de képzeljétek el, hogy egy mérges kígyót akartok befogni. Ha ráugrasz megmar és meghalsz. Ha figyelmesen körbetáncolod (és használsz botot:3), és türelmesen, lassan közelíted meg, akkor elkapod. És gyakorlatilag az élet minden területén (átmész egy forgalmas úton a zebrán, ha nem várod meg a zöld lámpát hanem egyből nekifutsz, elütnek) ezzel fogsz találkozni, nyugodt, laza, értelmes megközelítés kell.:)


Neten is próbálkozhatsz, de a leveleidben is szükséged lesz erre a stílusra. Maradj érdekes, maradj érdeklődő, de ne tudja rólad eldönteni, hogy most fülig szerelmes vagy, vagy egy érdekes pasi akire még a lánynak is hatnia kell, hogy legyen köztetek valami.

2015. jan. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!