Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit csináljak? -...

Szerintetek mit csináljak? - többi lent

Figyelt kérdés

Már régóta figyelgetek egy srácot , aki a faluban él.. És hát tetszik , bár nem tudom hogy milyen ő igazából , mert nem igazán ismerem. Anya barátnőjének a fia.

Az a lényeg hogy ma "találkoztunk" ( megnéztük a balcsit , de külön csak ugye ott találkoztunk) csak meg sem mertem szólalni kb xd :( és félek. viszont , jó lenne igazából találkozni hogy együtt. vagy megszervezni , vagy nem tudom..

Facebookját nem igazán használja..

Előre is köszönöm a válaszokat.



2015. jan. 2. 16:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Ezt elfelejtettem odaírni , 15 L :)
2015. jan. 2. 16:45
 2/3 To7ka ***** válasza:
Beszélj pl anyukáddal, hogy szervezzen még közös programokat!:) Vannak jó fej anyukák, akik egyből megértik és segítenek az ismerkedésben. Ha ez nem működik, akkor ez már jó alap, hogy esetleg ráírj valahol, hogy legközelebb elmehetnétek ketten (nem tudom, hogy a mai találkozásotok kettesben volt-e, abból h meg se szólaltál gondolom nem), mert szívesen beszélgetnél Vele. Nem kell sokat szervezni rajta, megkérheted bármire (kísérjen el valahova, ha van kedve nézzen meg veled valamit, stb), vagy csak úgy ráírhatsz, hogy holnap feléjük lesz dolgod (szintén nem tudom mekkora falu és van-e ott valami), nincs-e kedve találkozni veled egy kicsit. Vesztenivalód nincs! Hajrá!:)
2015. jan. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi ,hogy szántál rám pár sort. Sokat segítettél vele :)
2015. jan. 2. 17:03




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!