Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok bele, de nem...

Szerelmes vagyok bele, de nem merem el mondani neki?

Figyelt kérdés

Igen ez a tipikus nagy probléma.

Van egy közeli faluban lakó lány, akivel már több mint egy éve jóba vagyunk és az utóbbi 2-3 hónapban nagyon jól el beszélgettünk. Úgy érzem, hogy meg van az összhang, el mondtam neki h mennyire bízok benne, és ő is el mondta h ős i bennem. Na a lényeg, szóval tényleg meg szerettem, célozgattam is erre és nem adott konkrétan érthető választ arra, hogy ő ezt hogy gondolja. Szóval biztos, hogy tudja hogy többet érzek barátságnál, de azt nem biztos hogy tudja h szerelmes vagyok bele. Szeretném, ha minél több tanácsot tudnátok adni nekem, hogy mit tegyek. Előre is nagyon köszönöm. 17/F



2015. jan. 3. 01:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Kérdésedben a válasz.
2015. jan. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
No 1 tanács: ne mond neki, hogy szerelmes vagy belé.
2015. jan. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
egyetlen tapasztalatom szeretném leírni, mégpedig hogy ezerszer szarabb az az érzés ha meg se próbálod, mintha kikosaraznak. Próbáld meg, legrosszabb esetben kikosaraz. Naés. Pár napig rossz és már túl is vagy az egészen. Ha sokat vacakolsz majd jön valaki és felszedi. Bosszantó lenne hidd el. Ha meg kikosaraz nyugodt maradsz, mert úgyse lett volna semmi :)
2015. jan. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a jó tanácsod. És egyet értek veled. De ott van bennem az érzés, hogy ha már feltevődik a kérdés, hogy ki "kosaraz-e", akkor inkább nem is akarok semmit mondani neki, hogy meg maradjon a barátság
2015. jan. 3. 02:42
 5/21 A kérdező kommentje:
Több tanácsot, nem ad senki? :(
2015. jan. 3. 13:44
 6/21 anonim ***** válasza:
igazad van kérdező hagyj még neki 1-2 hónapot ha fog kezdeményezni akkor csak fogadd el és viszonozd, várj amíg a lány lép előbb de azért bókolgass neki sokat hátha magadba bolondítod és könnyebb lesz :)
2015. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Marcipánn válasza:

A legrosszabb döntés az lenne ha hónapokig várnál vele, vagy ha meg se tennéd.Te is csak ezé vacakolnál örökké, és ha lecsapná valaki más a kezedről, az egy elég szar helyzet lenne. Na, meg ott az a duma: Akiknek együtt kell lenniük azok előbb, vagy utóbb úgy is együtt lesznek.

Csak rajtad áll, legalábbis neked kéne lépni hisz te vagy a férfi, vagy mi.

Ne légy nyuszi! Tedd, amit kell!

2015. jan. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Van egy nagyon hasonló másik kérdés, oda ezt írtam :

Mondd el neki nyugodtan; ha tényleg szeret -legalább barátként- tehát fontos vagy neki; akkor max közli, hogy nem vagy az esete, vagy valamit, hogy nem kell több neki tőled barátságnál, neki ez így tök jó ---szóval akkor utána se fog kerülni meg tojni a fejedre, hanem maradtok ugyanúgy, szóval szerintem ezzel semmit nem veszthetsz, mert ha azt mondja, hogy nem akar járni veled, még barátokként lófrálhattok együtt; szóval az még szerintem mindig jó szituáció. Ha meg ezután mégsem fog veled foglalkozni, akkooo annyit is ér, ozt kész, nem kell utána bánkódni.

2015. jan. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Mindegyik tanács a helyén van, de kíváncsi vagyok, hogy a lányok erről mit gondolnak. Mi lenne a jobb ha egyenes lennék és el mondanám, vagy csak aprólékosan haladva előre?
2015. jan. 3. 20:06
 10/21 Marcipánn válasza:
Szerintem az lenne a legjobb, ha egyenes lennél vele. Beszéld meg vele, mindenképp tisztáznotok kell. Hisz már rég nincs köztetek igaz barátság, ha te többet érzel iránta.
2015. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!