Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vonzó nőnek tartod magad?

Vonzó nőnek tartod magad?

Figyelt kérdés
Ha igen, vagy rá annyira büszke, hogy egy képpel alátámaszd?

2015. jan. 3. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj
2015. jan. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem, mert férfi vagyok
2015. jan. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen,annak tartom magam és képen nem támasztom alá idegeneknek :)
2015. jan. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van egy vonzó nő akinek tartogatom magam.
2015. jan. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az vagyok, ez vitathatatlan!

[link]

2015. jan. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 benedvesedtem. F
2015. jan. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, annak tartom és mások is, de nem kell bizonyítanom semmit senkinek, főleg nem vadidegen embereknek :)
2015. jan. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akik a saját bevallásuk szerint vonzónak tartják magukat, miből gondoljátok, hogy azok vagytok?
2015. jan. 3. 15:25
 9/10 anonim ***** válasza:

én annak tartom magam. elégedett vagyok a külsőmmel, tetszik, amit a tükörben látok. nem azt mondom, hogy nem szeretnék vékonyabbnagyobbmellűkerekebbfenekű lenni, de elfogadom magam és tetszem magamnak - és sokan mások is mondták ezt, megnéznek az utcán, a barátom barátai azt mondták, szerencsés hogy ilyen lányt talált (és persze a barátom is, de ha nem tartana annak, nem lenne velem).

a vonzósághoz szerintem a belső is hozzátartozik, de azt nem fejtem ki bővebben, mert a "vagy rá annyira büszke, hogy egy képpel alátámaszd"-ból arra jutottam, hogy szerinted vagy nem, vagy csak kevésbé.

2015. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is vonzónak tartom magamat.Nagyjából meg vagyok elégedve a külsőmmel,bár szeretnék hízni,de sajnos egy deka nem megy rám.Viszont ennek ellenére van mellem,fenekem,szerintem az arcom is szép,a hajam is.Ezeket nem csak én érzem így szerintem,sokan megdicsérnek,fiúk-lányok egyaránt,barátom szinte mindig volt( persze nem 2 napi,hanem több évig) és a barátom haverjai,a családtagjai is megjegyzik,hogy jó ízlése van a barátomnak.Na meg persze a természetesség is sokat számít szerintem.Nem sminkelek sokat,általában csak annyit,amit szükségesnek érzek,nem rakom ki mindenemet,de mégis nőiesen öltözöm és próbálok másokkal is kedves lenni,nem nagyképűsködni és felvágni hülyeségekkel.Szerintem egy kedves,visszafogottabb lányt hamarabb észre vesznek és megszeretnek az emberek,mint egy hisztis csajt:)
2015. ápr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!