Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Mit gondoltok erről?...

Fiúk! Mit gondoltok erről? Keres a lány, szimplán csak barátságos vagy talán többet szeretne?

Figyelt kérdés
Nyáron egyszer találkoztunk,jól érzetük magunkat. Utána sajnos összejött valaki mással, de lehet hibás vagyok ebben én is,hisz ritkán kerestem őt előtte,de kedvesnek tartottam. Mostanában néha ír pl, buék-ot kívánt,meg boldog szülinapot is nekem. Viszont a barátja még mindig megvan, bár nem hiszem,hogy felhőtlen a kapcsolatuk. Én sosem írok neki. Vajon talonban akar tartani?

2015. jan. 3. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
mi a hányást jelent már ez a "talonban" tartás? ma már harmadszorra olvasom
2015. jan. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

talon- félretenni valamit h ha nem jól sül el az elsődleges elképzelés akkor elővedd és jöhet a b verzió

kb ezt jelenti

2015. jan. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ez a csaj nem akar tőled semmit, csak jó ismerősként tekint rád.

ne képzelj a dologba semmit, saját tapasztalat... :/

2015. jan. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
köszönöm. van rá némi esély, szakítsd meg vele a kapcsolatot, majd ha dobta a dublőrjét, akkor beszélj vele ha gondolod
2015. jan. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szimplán kedvességből köszöntött fel. Ha nem mutatsz felé érdeklődést, ráadásul barátja is van, mit vársz tőle?
2015. jan. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy a többiek mondják.

Azért mert rád ír egy búékot, nem jelenti azt, hogy még mindig érdekled.

2015. jan. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!