Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi jogon erőszakolnak meg...

Mi jogon erőszakolnak meg nőket a férfiak?

Figyelt kérdés
miért nincs igazság?

2015. jan. 3. 19:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
49%
Az erősebb jogán. Primitív elv, de bizonyos helyzetekben - ahogy a fenti kérdés is mutatja - még mindig alkalmazzák.
2015. jan. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

Aki lepontozott legyen szíves magyarázza meg, mi volt a baj a válaszommal!


(11-es voltam)

2015. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
11-es, tuti valamilyen önérzetes nő volt a lepontozód. Mert a válasz korrekt volt, de a nők nem viselik el ezt.
2015. jan. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
33%
Engem is lepontoztak. Biztos olyan ember volt, aki üvegbúra alatt élt, és születése után a szülei, majd utána a férje cukormázozta be az életét, és gyűlöli azokat, akik kimondják a rossz dolgokat. Van éhezés, betegségek, balesetek, gyilkosságok, rablás, nemi erőszak, zsarolás, sikkasztás, jövedéki adó csalás. El kell tudni fogadni. Ettől még nem helyes, és nincs jog megerőszakolni mást.
2015. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
És a nők férfiakat?
2015. jan. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

owmyballs!


Várj, még a végén törlik a válaszodat, mert valamilyen nőcskének itt ez nem tetszik, hogy őt nem isteníti minden pasi és jelenti a moderátoroknak, hogy te másként gondokodsz, mint őfelsége. Jártam már így itt, nem egyszer, holott csúnyát sosem írtam.

2015. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
50%
Nem baj ha törlik a válaszomat, nem akarok maradandót alkotni.
2015. jan. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
91%
Azért elég fura, hogy egyből a nő a hibás, ismertem egy nőt, akit 12 évesen erőszakoltak meg, nem tett ki semmit, és mégis. Persze, könnyű más felett pálcát törni ugye?!
2015. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ezt azoktól kérdezd, akik erőszakolnak, vagy a pszichológusukat.
2015. jan. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!