Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti mindig hosszú...

Lányok, ti mindig hosszú kapcsolatra utaztok?

Figyelt kérdés
15-21 évesek lehetőleg

2015. jan. 4. 00:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Általában igen.
2015. jan. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Aha. 18
2015. jan. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Többnyire igen, kivéve ha nem vígasztalásnak kellesz
2015. jan. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16/L
2015. jan. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én igen mert dugni akarok, viszont azt csak azzal teszem akivel kapcsolatban vagyok.

18L

2015. jan. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Idősebbeknél is javában akad, de azoknál már nem mind, mert rájöttek arra is, hogy élvezhetik az életet anélkül is.


Azok a csajok, akik meg "kapcsolatra" vannak nekik 1-2 hónapos "komoly, hosszú" kapcsolataik. Ez leggyakrabban csak önámítás és hazugság. Csak kell nekik valami mese, amiben hinni akarnak, mert előtte is sok mesét olvastak és a szőke herceget várják fehér lovon és az erkölcsi normáikba nem fér bele a szexkapcsolat. Pedig gyakran egyszerűbb és őszintébb lenne. Aki meg sokat akar nekik adni, vagy jóval többet, mint amit ők tudnak adni az elején, attól meg megijednek. :-D


A szexkapcsolat és a "barátság extrákkal" (de hlye kifejezés, ahogy kategorizálni is ezeket...) nem feltétlenül kell jelentenie azt, hogy 0 érzelem, 0 kedvesség és 0 törődés jár hozzá. Ez hlyeség. Az nem szex, az csak baszás.


És jönnek a komolytalan komoly kapcsolatok, meg a sok szrság, ami hozzájuk jár. :-D


(pasi vagyok, ne bombázzatok privátáradattal)

2015. jan. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

6os. volt egy ilyen "kapcsolatom" amit leirtál, hogy basztunk.. élveztem is nagyon.. kb 1évig tartott.

viszont az a rossz, h itt könnyen lehet, h valaki idővel többet akar (itt én voltam az..)

belelehet fáradni abba, h folyton gondoskodsz róla, meglepetéseket csinálsz, kényezteted mindenhogy, ő pedig nem tesz ilyeneket érted..

szóval én több ilyet nem akarok.. majd lehet pár év múlva amikor nem érdekelnek már annyira ezek a dolgok és amikor több ilyen csalódáson leszek túl, de egyenlőre még elég kezdő vagyok..

5ös voltam.

2015. jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves 5-ös-7-es!


Az, hogy ti ezt nem tudtátok akkor kezelni, az nem jelenti azt, hogy ez így nem működhet másnál. Ha meg valami van, akkor azt meg lehet beszélni. Tök8, hogy milyen kapcsolatban, vagy hogy az hol tart.


És miért is kell amúgy szűk keretek és kategóriák szerint besorolni az emberekkel a kapcsolatokat, pl. ellenkező neműekkel, mint: -"simabarátság" -"barátságextrákkal/avagy szexkapcsolat" - "normális kapcsolat" ? És miért csak utóbbival lehet kedvesnek lenni ? :D Meg miért zárná ki egyik a másikat, ha valaki erre-arra keres partnert? És miért ne lehetne az embereknek jól érezniük magukat egymással, ha ott van rá az adott lehetőség és ha mindkettőnek jó lenne ? - mert hlye és nem tudja besorolni a kategóriáiba és idióta egyetemes baromságoknak akar megfelelni? Minek kell ezeken ennyit agyalni és ennyire különválasztani ezeket? Mert az emberek túlnyomó többsége képtelen ezeket kezelni? - ez az ő szegénységi bizonyítványuk,amivel gyakran saját maguknak állítanak csapdát.

2015. jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Legtöbb esetben igen, azonban mostanában nem annyira szükséges számomra, hiszen mikor vége a gimnáziumnak nagy valószínűséggel amúgy is külön utakra fogunk térten, mert én egy messzi egyetemre akarok menni, míg a legtöbb ember ugyanabban a közegben akar maradni. Úgyhogy ez leginkább attól is függ, hogy ki tetszik nekem éppen. Habár a legjobb a hosszú távú kapcsolat lenne egy olyan emberrel akinek azonos tervei vannak, mint nekem. Mondjuk azt kétlem, hogy ilyen embert találni fogok mostanában, de ki tudja. 17/L
2015. jan. 5. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!