Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csendes fiúként hogyan szerezh...

Csendes fiúként hogyan szerezhetnék barátnőt?

Figyelt kérdés

15/F vagyok.


Igen, még nagyon fiatal... blabla..


Nagyon-nagyon csendes vagyok.

Tehát, barátimat is leginkább csak hallgatom, nem nagyon beszélek magamról/véleményemről.

Általában lányoknál kezdeményezni sem merek.


Ha meg esetleg valahogy facebookon megismerkedem egy lánnyal, nem merek vele randira menni, mert félek, hogy kínos lesz, mert nem tudunk miről beszélgetni.


A legrosszabb, hogy lenne mit elmondanom, mert kb. mindenről van logikus véleményem, de nem merem.

Inkább helyeselem azt amit a másik mondd...


2015. jan. 4. 12:46
 1/6 anonim válasza:
Igy nehezen. De legalabb tudod h ez kinos pillanatokat hozhat egy randi alkalmával. Szerintem eloszor csak kezd szemezgetni a buszon,villamoson ,kocsiból. Hogy adjon önbizalmat ha valaki visszamosolyog. Aztán szepen lassan kezd el felépíteni az egeszet. Biztos lesz egy ket csalódás de kit erdekel? Annal jobban akard. Es nem vagy fiatal hozza. El kell kezdeni. :) sok sikert ! :)
2015. jan. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazából így sehogy. Egy minimális bátorság azért kell, hogy bárhova el tudj menni a lánnyal. A beszédességeden nem kell változtatnod, mert vannak csendes lányok is.
2015. jan. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
gyakorolj haverjaiddal. mondd véleményed, max. röhögtök egy jót rajta, vagy mittomén. csajjal meg elmész randizni, akkor mindig van valami téma sztem
2015. jan. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az a gáz, hogy szemezni sem merek.


Ahogy visszanéz reflexből elkapom a fejem...

2015. jan. 4. 12:52
 5/6 anonim válasza:
Azert irtam h villamosról vagy a buszról,kocsiból a megállóban allokat stiröld. Ott ne vedd el a tekinteted. Úgy sem latod tobbet. Es csinálsz mind a két felnek egy jo napot. Itt magadra es a lányra gondoltam.
2015. jan. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem pl bejönnek a csendes, “félős” fiúk. 13/l
2018. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!