Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjünk pultos...

Hogyan ismerkedjünk pultos lányokkal?

Figyelt kérdés
Random kérdés de nagyon fontos.:D Van egy lány aki annyira tetszik h nem tudom leírni szavakkal, fb-n már megtaláltam de nem leszek ez a rossz nyomulós arc aki így ismeretlenül ráír, elvégre pár szót beszéltünk csak..
2015. jan. 4. 20:26
 1/6 CptTomato ***** válasza:
Szia! Ennek a tízezresnek a hátulján van a számom felváltanád két 5 ezresre?
2015. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szerintem nem sok az esélyed, de próbáld meg, hogy ráírsz. Mellesleg a pultosok elég népszerűek, én is pultoztam egy időben, egy-egy buliban, ha 10-15 pasi nem nyomult rám, akkor egy sem....volt pasim, így koptatni kellett mindenkit lefele, a rámenősebbjét kicsit nehezebb volt.

Szóval nem csodálkozz, ha ellenállásba ütközöl.

2015. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gyakorlatiasabb megoldásokra gondoltam, nem szeretem az ilyen előre betanult szövegeket, viszont poénnak ez tök jó:D
2015. jan. 4. 20:30
 4/6 CptTomato ***** válasza:
pénzt felváltani nem gyakorlatias ? o.O
2015. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nagyjából tudom miről van szó mivel én is bártender vagyok egy elég forgalmas helyen belvárosban, tudom mi megy itt ezért is vagyok ilyen tanácstalan. Igaz, hogy én élvezem az ezzel járó előnyöket de fordított esetben még nem találtam magam, mint most..
2015. jan. 4. 20:31
 6/6 A kérdező kommentje:
Nálunk olyan poháralátét is van melynek egyik oldalán az van h ismerkednék a másikon meg h nem.. Lehet zsebre teszek egyet s legközelebb ha piát kérek tőle azt rakom alá.. Elég lutri de hátha :D
2015. jan. 4. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!