Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan hölgy, aki...

Van itt olyan hölgy, aki jelenleg szingli és szeretne barátkozni, levelezni? (24/F)

Figyelt kérdés
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én is a szinglik táborát erősítem és nemrég olvasgattam itt más rovatokban is, hogy rengeteg-lány-fiú-egyaránt magányos, akár az ünnepeket is egyedül töltötte és mégis ez a kis oldal lényegében egy közösségbe foglalja őket, innentől már csak rajtuk múlik, hogy megismerhessék egymást. És sokan mégis ódzkodnak ettől, pedig ott a lehetőség. Szóval gondoltam én is teszek egy próbát, hogy van e olyan lány, akinek mondjuk az egyetem alatt kevés ideje van társasági életet élni, és szeretne itt levelezni?

2015. jan. 4. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ilyen pasikkal tele van a padlás, unalmas... Mi benned az extra, miért válasszanak pont téged, mit tudsz nyújtani amit egy átlag levelező nem? Ne legyen igazam de erre nem sok jelentkező lesz...
2015. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hol, hogy szilvesztereztel? :D
2015. jan. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-es, ezekre a kérdésekre a válasz az, hogy mindenkiben van különlegesség, csak az esélyt kell megadni egymásnak az ismerkedésre. Ez ingyen van, nem fáj senkinek és lehet, hogy minimum egy tök jó barátság kialakulhat.
2015. jan. 4. 21:29
 4/6 anonim válasza:
Én szívesen ismerkedem. :) 21/L
2015. jan. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is szívesen leveleznék. 21/N
2015. jan. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én is szívesen ismerkedem, akár mozi,fagyi stb 21/L
2015. jan. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!