Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kaposvári csajszik, lenne...

Kaposvári csajszik, lenne kedvetek ismerkedni? Én 15 vagyok, mondjuk olyan 15-18-ig írjatok ha van kedvetek!

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagyon válogatós, de azért lenne egy-két dolog:

-mivel nem vagyok oda a bulikért és a nagy tömegekért (hiába, szép dolog a szerelem, de akkor sem szeretek bulizni) ezért ha partiarc vagy, akkor fogadj el így.

-nem vagyok könyvmoly. de ami a könyveknél is jobb, az a manga. Imádom az animéket! Jó lenne ha ez az érzés benned is ott lenne.

-fél éjszakákat (de van hogy egész) a gépem előtt töltöm. Kocka vagyok, imádok játszani.

-ne legyél emós, semmi bajom velük, csak valahogy távol állnak tőlem, akárcsak az egész nap jókedvű hippik.

-nagyon szeretném ha valaki tényleg szeretne, a külső tényleg nem számít sokat, én a belső dolgokat értékelem. Egy kedves, megértő, empatikus társra vágyom, egy lányra, aki nem hagy el. Kérlek benneteket, ha valaki nem ismerkedni csak gúnyolódni akar az ne kommenteljen, hogy miket várok én itt el, meg minden, az az én dolgom. Azért írtam amit írtam, hogy ne legyen félreértés. Mindig az ország másik felében találok lányokat. De szeretném, ha nem távkapcsolat lenne a következő.

Valakinek lenne kedve és türelme, hogy felvidítson egy néha szomorkás, de amúgy jókedvű srácot? Akkor írj, legyél szíves. negatív kommenteket ne! kösz.



2015. jan. 5. 14:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Hány lány írt eddig rád? :)
2015. jan. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!