Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tud közületek segíteni valaki?

Tud közületek segíteni valaki?

Figyelt kérdés

Az első "randink" lesz hétvégén, rá bíztam hogy hová menjünk!

Annyit árult el hogy a Blaha Lujza térre megyünk, ott milyen program lehetőségek vannak? Vagy hová mehetünk? Nagyon kiváncsi vagyok már, de ő nem árulja el!



2015. jan. 5. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Várd ki. Sztem romantikus lesz. :) <3 :D
2015. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki kíváncsi hamar megoregszik:D

Meg akar lepni,mi azzal a baj?

2015. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne kíváncsiskodj.Elvégre meglepetés.Majd ha odaértek akkor látszódik rajtad hogy tényleg meglepetés volt és örülni is fogsz.Ha valaki elárulja akkor úgy már nem meglepetés és és az érzés is más lesz.
2015. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem elad az albánoknak prostinak. :D
2015. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagy nagy közös füvezés lesz a tevehajcsárokkal.
2015. jan. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Gondolom hogy romantikus lesz!


Kedves második!

Nincs vele baj! Csak annyira nem szeretem a meglepetéseket, jobb előre fel készülni!


Kedves harmadik!

Köszönöm neked is a válaszod! De még is valami tám pont jól esne. Hogy kb, Mire számíthatok! Elvégre nem mindegy hogy szabadban leszünk, vagy nem! Már mint az öltözködésre gondolok!

2015. jan. 5. 17:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Ohh mindegy mi lesz rajtad,ha akarnak úgyis megvesznek :D
2015. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Blaháról elég sok helyre el lehet menni,mert sokféle busz megáll ott +metró + villamos. szóval nem hiszem,hogy pont a Blahán lenne a program. Vagy a Boscoló szállóba tudnátok ott menni, vagy piálni az egyik kocsmában, vagy enni egy gyrost. szóval ne agyalj,erre nem fogsz rájönni :)
2015. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azt nyugodtan megkérdezheted,mégis milyen ruhába menjél,csak el fogja mondani hiszen az ciki lenne ha puccos étterembe mennétek te meg póló-farmer kombóba vagy:D

Tuti valami romantikus dolgot talált ki,ami nagyon aranyos tőle.Sok sikert a randihoz előre is!:)

2015. jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Corvin tetőre visz.
2015. jan. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!