Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudnék férfi párral...

Hol tudnék férfi párral ismerkedni lányként?

Figyelt kérdés

Nem hiszek annyira a társkeresőkben, de én nagyon szeretnék megismerni egy biszex férfipárt, ami nem könnyű. Esetleg meleg oldalakon próbálkozzak?

20/L


2015. jan. 5. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Meleg oldalon aligha találsz biszexet!
2015. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az a célod, hogy két férfi foglalkozzon veled vagy szeretnéd azt is látni, amint ők foglalatoskodnak egymással?
2015. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Na ja...

:)

MESE HABBAL!

2015. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pontosabban mit szeretnél velük? Beszélgetni, ismerkedni? Egyéb?
2015. jan. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Első, téged valószínűleg nem az eszedért szeretnek, meleg oldalakon sokszor előfordulnak biszexek is szerintem.


Nem 2 különálló hetero pasit szeretnék, hanem ha ők is foglalkoznának egymással.

2015. jan. 5. 20:32
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem csak szexre gondolok, először is barátkozásra, időtöltésre, többi alakul.
2015. jan. 5. 20:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát, nem hangzik valami egyszerűnek, de biztos az.

Én gondolkodtam már ilyenen, hogy egy párba, ahol egy pasi és egy csaj van, be szállnék és mindkettőt megdugnám, meg ilyenek. De nem keresgéltem a témában, csak fantázia szintjén. A szerint elsőnek te csak néznéd, ahogy a másik pasi engem kényeztet, majd el kezd szopni. Aztán te is be kerülnél, és én nyalnálak vagy ujjaználak közben.

Szerintem különben meg marad fantáziának...(ehhez tetszeni kéne mindkét szereplőnek és ők is egymásnak és hely szerzés és macera macera hátán...)

2015. jan. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De ez miért lenne neked jó? Fiúk jól érzik magukat lányok társaságában akár időtöltés, barátkozás szintjén is viszont. Amit te szeretnél, abban téged igazából mi vonz?
2015. jan. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ hol laksz... Ha gondolod írj
2015. jan. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!