Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 6 nap után elhivott magához...

6 nap után elhivott magához filmet nézni, beszélgetni. Jó jel, ha ő szájra puszit akar adni, és kéri, hogy én is adjak neki? (Többi lent)

Figyelt kérdés

6-7 napja bejelölt 1 lány facebookon,és rámirt.Elkezdtünk beszélgetni,nagyon jóba lettünk.Már láttuk egymást webcamon,ott szoktunk beszélgetni.Már az első nap kérdezte,hogy mikor tudunk találkozni.Másnap mondta,hogy szeretné,ha elmennék hozzá,és néznénk filmet,beszélgessünk.Azt is mondta,hogy ő szeretne ad szájra puszit,és mondta,hogy én is adjak neki.Ez jó jel,jelent valamit?És amikor találkozunk hogyan fogadjam?Valami kis apróságot esetleg vigyek neki?Hogyha a tali végén elcsattanna egy csók is,az nagyon korai lenne?Esetleg vannak jelek,női jelek,amikből meg lehet állapitani,akar-e kapcsolatot?


A normális válaszokat előre is köszönöm!

A kis vérpistik,ha lehet ne irjanak... :)



2015. jan. 5. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó jel, nagyon jó. Azért ne rohanj annyira előre, vihetsz valami kis csokit vagy bon-bont, de ne akard lehozni a csillagokat is az égről :)
2015. jan. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Mintha én teljesen más világban élnék...


Egy full ismeretlen csajjal csetelsz pár napig és olyanokat írogat hogy szájrapuszit akar. Mégis miféle ismerkedés ez?


Nem tudok tanácsot adni, mert én a klasszikus randizgatós módszernél ragadtam.

2015. jan. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én úgy vélem, hogy ha ő komolyan gondolta mindezt, akkor nem lesz korai a csók, sőt, nem csak az lesz ott, hanem még sok minden más is. Viszont vigyázz vele, mert 1. lehet, hogy csak hülyít, 2. ha ő hív el magukhoz filmezni, és puszit akar adni, akkor nem biztos, hogy csak beszélgetni akar, és hogy nagyon erkölcsös, bár ki tudja a mai világban, lehet, hogy csak a nunija bizsereg, és vágyik arra, hogy valaki jól megpakolja a tüzes katlant.
2015. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez a lány túl könnyen adja magát...bejön ez neked?
2015. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

6 nap után én roppant gyorsnak találom ezt a tempót, ennyi idő alatt nem is ismerhetsz meg senkit és bízni se bízhatsz benne, én őszintén szólva nem értem a csajt, kissé gyanús, olyan ribi-effektusnak tűnik.

Ha minden sráccal ezt csinálja.....hát, kicsit gáz.

2015. jan. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az 1.-nek köszönöm a normális választ :)

Persze,nem akarom elsietni,mert azt tolakodásnak venné :D

A 2.-nak pedig üzenem,hogy olvassa el az utolsó sort :)

2015. jan. 5. 20:54
 7/10 A kérdező kommentje:

A 4-esnek üzenem,hogy normális kérdést tettem fel,normális választ is várok...

És ha nem veszed komolyan a kérdést,minek irsz ide? A kutyát nem érdeklik a hülyeségeid :)

Nőlj fel :)

2015. jan. 5. 20:59
 8/10 anonim ***** válasza:
10%
Én 2 nap után már dugtam az exemet, nem gyors ez.
2015. jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Filmet nézni=sexelni

Ne csak ajándékot vigyél hanem óvszert is te mázlista !

2015. jan. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért azt tudod, hogy az ismerkedés az első találkozónál kezdődik?

Én túl gyorsnak találom, és gyanús a dolog. Még elsülhet jól is, de vigyázz.

2015. jan. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!