Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az mostanában...

Miért van az mostanában velem, h (? )

Figyelt kérdés

Ha megpróbálok ismerkedni meleg T.keresőn akkor valamiért kudarcba fullad a dolog.

3 ból 3 próbálkozás halott:/

De nem értem pl egyik ilyen eset megbeszélem a csókával ,h mondjuk Szerdán tali ,de előtte még pontosítjuk a dolgot.A pontosítós napon meg semmi válasz majd később egy üzenet ,h neki mégsem jó ,de majd ír(lol)

Mikor már totál le tettem róla ír ,h majd ekkor meg akkor tudunk jobban beszélni mert nem ér rá ..most eljött az ekkor meg akkor ideje és nem ír betűnt ennek mi a fax értelme van ?

A másik beszélek az arcal bejövök neki van kedve talizni erre hirtelen köddé vált:/

Én nem értem mert eddig 90% ban zökkenő mentesen ment minden és nem nagyzolásból meg semmi ,de akikkel eljutottam a tali ig azoknak mind + benyomást keltettem :D:D:D:D



2015. jan. 6. 17:03
 1/3 anonim válasza:

Nem feltétlen miattad van így. Szerintem a meleg társkeresőkön sokan vannak, akik még csak barátkoznak a dologgal, és valójában nem állnak készen egy találkozásra. Egyszerűen pont ilyenekkel sikerült ismerkedned, valószínűleg mással se találkoztak volna.


De persze annak se szabad kizárni a lehetőségét, hogy a helyesírásod ijesztette el őket. :DD

2015. jan. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mert a buzakereső tele van nem buzákkal...
2015. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Majd ha már nem akarsz senkivel összejönni, elengeded az egészet, akkor összejön. Nekem így sikerült, mikor már elegem volt a egészből és levettem a fotómat, akkor írt rám a jelenlegi párom(akinek szintén nem volt fotója)...majd kedves levélváltogatások és egy jelenleg 3 éves kapcsolat.=)

22/f

2015. jan. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!