Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány akibe régóta...

Van egy lány akibe régóta szerelmes vagyok. Egyszer már mondtam neki de akkor visszautsított. Azóta eltelt egy év és még mindig szeretem bár időközb már volt egy barátnőm. Érdemes megint megmondanom neki az érzéseimet?

Figyelt kérdés
2015. jan. 6. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem szép dolog másokat kihasználni...

pff

mondd meg neki úgyis pofára ejt ha akkor nem kellettél neki most se fogsz.


hány éves vagy te nyomi?

2015. jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Úgy egyszerűbb lenne megmondani.
2015. jan. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

nem érdemes..

tudja jól hogy érzel iránta (egy szerelmi vallomásra egy lány mindig emlékszik) és azt is tudja jól hogy ebben a formában nem jössz be neki..


ne akard megmondani/meggyőzni, inkább demonstrálj értékeket irányába..


legesélyesebb módja hogy felszedd a csajt, hogy egy jó ideig nem találkozol vele, önfejlesztéssel coolmájertop-életmódot alakítassz ki magad körül, felszedel pár bigét, majd 2-3 év múlva demonstrálod irányába, hogy neked mennyire jó életed van..


ekkor könnyen lehet hogy jobban beléd zúg, mint most te beléd, viszont esélye, hogy akkorra már nem kell majd neked..

2015. jan. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!