Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nektek tetszik, ha a lány az...

Nektek tetszik, ha a lány az első randin a saját részét kifizeti, vagy inkább azt gondoljátok, hogy csak "fel akar vágni ez a feminista"?

Figyelt kérdés
2015. jan. 6. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha magát adja és neki így kényelmes, akkor örülök, h boldog, ennyi.
2015. jan. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel én hívtam el randevúra, mert általában a férfi hívja meg randizni a nőt, természetes dolog, hogy az egész cechet én állom. Ha ki akarja fizetni a részét, nem engedném neki. Nem felvágásból, de ez szerintem így van rendjén. Vagy túlságosan rühellem a nőket?
2015. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, nem szoktam erősködni, hogy "hagyd csak majd én kifizetem". Randi végén felajánlom, hogy meghívtam, ha visszautasítja, akkor fizesse ki magának nyugodtan, nem sértődök meg rajta.
2015. jan. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, sőt zavar. Jobban örülök, ha hagyja, hogy fizessek.
2015. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

Dehogy zavar! Pont hogy jó ez. A k...rvák várják csak el a pénzt!!!! Az első randin pont jó hogy ha nem k.u.r.v.a ként viselkedik a csaj. Később meg már egy pár vagytok, akkor is közös a szórakozásra szánt pénz, ahogyan végül a teljes kassza közös lesz majd.

Pont hogy az a nem normális akinek elvárásai vannak! Akár elvárja hogy fizessenek, akár ő akar fizetni!(máshol kell janiskodni, nem a fagyisnál a pár száz forintos fagyinál)

De amúgy első randira az a legjobb ha nem is fizetős helyre mentek!

2015. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vacsorázunk és mozizunk, szóval elengedhetetlen a pénz. Egész nyáron dolgoztam és spóroló típus vagyok, van még bőven pénzem és tudom hogy a srác nem él nagy lábon, szóval szívesen kifizetném akár az ő részét, csak az már lehet megalázó lenne neki. De azon gondolkozok hogy én a mozit fizetem, ő a vacsit.
2015. jan. 6. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!