Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Akik bénák a csajozásban...

Akik bénák a csajozásban sosem gondolkoztak azon hogy ezzel kapcsolatos blogokat, könyveket, oldalakat olvassanak hogy jobbak legyenek és legalább egy alap koncepciót szerezzenek hogy hogyan kell csinálni a dolgokat?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, akik sikertelenek a nőknél vagy még nem érték el azokat a céljaikat, amiket szeretnének.


(És nem pua dolgokra gondolok!)


2015. jan. 7. 10:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Gondolom jóval egyszerűbb itt feltenni a kérdést, és várni a megfelelő válaszra, mint utána keresni.
2015. jan. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
akik "szakirodalomból" tanulnak csajozni, azok bénák is maradnak.
2015. jan. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem pua dolgokat... Akkor mit?


Írd be a keresőbe hogy csajozás, csajozni... 20-ból 19 PUA oldal és 1 ami csak valami béna termék köré felállított közhelypuffogtató oldal.

2015. jan. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

#2


Magyarul nem lehet megtanulni. Nagyon fair...

2015. jan. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
De, meg lehet tanulni, csak nem mások által írt baromságokat kell olvasni a neten, hanem gyakorolni kell, lehetőleg élőben.
2015. jan. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#4: de meg lehet tanulni, élesben tapasztalatszerzéssel.
2015. jan. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#6


És vissza is kanyarodunk a pua életszemléletre..? Nekik ez a mániájuk, hogy mindig mindenkinél próbálozzon be az ember válogatás nélkül és akkor majd csak bejön.


A dolog valódi értelmét firtató blogra lenne szükség ahol nem más csávók írálnak erről, hanem a - korunkbeli - csajok (ergo nem valami kiskegyed-szerű nyugdíjasok által elkészített valami hanem modern és reális képet festő korunkbeli nők "huszas évek környéke").

2015. jan. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hiába jó a dumád...kell 1 megjelenés.Kell 1 stílus.Amit a könyvekből nem fogsz elsajátítani.Tudod..."külső megfog, belső megtart".Ha taszítod a nőt külsőleg, lehet akármilyen dumád.
2015. jan. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
meg alapból, ha elolvasol egy könyvet és utána sablon dumákkal próbálkozol, de se érdekes személyiséged nincs, se olyan valamid, ami bármilyen formában felkelthetné a lány érdeklődését, akkor hiába vesztegetted az időd. blogokon jönnek a nagy bölcsességekkel, de személyiséget és stílust nem adnak neked. az önbizalom meg nem attól születik meg, hogy arra gondolsz, na tessék, én mostantól magabiztos vagyok. arra meg kíváncsi vagyok, milyen jó és tökéletes párkapcsolat alakul ki egy "mindenkit leszólítok, aztán majd csak összejön" típusú ismerkedésből. de ti tudjátok.
2015. jan. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#9


És mi van akkor mikor van egy érdekes személyiséged csak nagyjából "de minek van úgysem kíváncsi rá senki"? Én ebben vagyok civilben.

2015. jan. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!