Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha idegen lányokhoz megyek...

Ha idegen lányokhoz megyek oda utcán ismerkedés céljából, álltalában nem kapok kedvező választ, pedig a külsőm nem rémisztő :D. Lehet, hogy csak félénkek a lányok, nők az idegenekkel szemben? Hogyan nyerhetem meg a bizalmatokat hölgyek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 7. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
A hölgyektől már nagyon messze vannak.
2015. jan. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Engem kiráz a hideg az ilyen emberektől, akik csak úgy odavágódnak az utcán/buszon, stb., ismerkedés céljából. Tök mindegy hogy néz ki az illető, biztosan elküldöm... Nem vagyok félénk, egyszerűen csak idegesítenek az ilyenek.
2015. jan. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
milyen szöveggel mész oda?
2015. jan. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#2: Akkor hol lehet veled megismerkedni? Csak kíváncsiságból.
2015. jan. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Én sem szoktam utcán ismerkedni, mindenkit elküldök, kinézettől, dumától függetlenül.
2015. jan. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Láttad az 40 leső randi? (vagy 50???) Adam Sandler egy igen jól sikerült vígjátéka.

Ott az a szitu, hogy a csaj memóriája törlődik minden este, és reggel úgy kell fel, hogy azt hiszi X nap van.

Adam első alkalommal felszedi a csajt. Majd mikor megtudja, hogy mi a hézag, akkor ugyanazzal a trükkel próbálja eladni magát... és nem sikerül neki. :D


Hát nagyon hitelesen festi le azt, hogy bizony a pillanat varázsa dönt arról közel engedlek-e vagy sem.

Ha mindennap odajössz a parkba Shakespeare-ről filozofálni, egyik nap jókedvemben vagyok és nyert ügy, de másnap elhajtalak.


Ezért nőként sem tudom neked a biztos receptet elmondani, hogy mitől lesz jó a fogadtatás. Bár az növelheti, ha tudsz egy lány non-verbális jeleiből olvasni és jól felmérni, hogy milyen állapotban van.

2015. jan. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4-es.


Szinte bárhol, de a lényeg, hogy hogyan jön oda.. Lehet rosszul fogalmaztam az előbb. Mert ha úgy, hogy "szia, nagyon tetszel, ismerkedünk?" vagy valami hasonló szöveget benyom, hát attól kikészülök. Ha mondjuk szimpatikusak vagyunk egymásnak, ezt ő is látja és úgy jön oda, de nem ilyen "ismerkednék" szöveggel, az már elfogadhatóbb.


Tehát konkrétan az idegesít, ahogy odajön, amilyen szöveggel, főleg akkor, ha előtte semmilyen jelet nem adtam arra, hogy engem érdekelne.

2015. jan. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7: Így már mindjárt érthetőbb, amit mondani akarsz. Egyébként a jeleitek olvasása egyre nehezebb feladat minden fiú számára, mert láttam én is már itt olyan kérdéseket, hogy mosolygott rá a lány és nézte, aztán, amikor oda ment végül megszólítani, akkor lekoptatta.
2015. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát ez elég érdekes :) Én csak olyanokra szoktam mosolyogni, akik érdekelnek, feleslegesen nem adom a lovat senki alá.


De esetleg önbizalomhiányos lánynál előfordulhat, hogy mikor odamegy az illető, akkor bepánikol és ijedtében lekoptatja a pasit :)

2015. jan. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!