Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok nálatok + pont ha egy...

Csajok nálatok + pont ha egy pasi tud főzni?

Figyelt kérdés

Ja és nem ilyem rózsaszin köténykében a konyhában sürgő forgó "háziasszony"-ra gondoljatok :D

Belevaló tökös srác vagyok és ez az egyik hobbim.

Én szeretek és tudok is főzni, ha éppen megéhezem vagy megkívánok valamit összedobom.

18 vagyok és ez nem ciki? Tudom a korombelieknél ez nem divat, de még a lányoknál sem (tisztelet a kivételnek persze).

Azért is kérdem mert az exbarátnőm valahogy rossz szemmel nézte ezt... nem is értem miért...



2015. jan. 7. 18:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha jóképű vagy akkor igen.
2015. jan. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Én tudok, és eddig minden csajomnak bejött.

Simán plusz pont.

2015. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hülye volt a barátnőd. :D
2015. jan. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy hatalmas nagy plusz pont!:D
2015. jan. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
10%
Persze, ne mindig csak én főzzek... :) Nem is lenne kedvem minden nap állandóan összedobni valamit, főleg hogy én elvagyok egy zsemlével is egész nap akár.
2015. jan. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
kevés B, mintha telne egy luxus étteremre.
2015. jan. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
+ pont :D legalább ha húst akarsz enni, akkor megtudod magadnak csinálni.., mert én már alig tudok a húsra nézni :D
2015. jan. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Minden nő hozzád akar majd feleségül menni és még az is lehet, hogy neked még 50 éves házassági évfordulód is lesz. A főzés nagy dolog, nagyon nagy érték!!!
2015. jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A barátom is ilyen mint te, nekem nagyon be jön. Bár mi legtöbbször együtt főzőcskézünk, tök jó program, nincs akkor olyan munka-feelingje :D meg nem hal éhen, ha nem vagyok vele :DD
2015. jan. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Plusz pont+.(:én szeretem a húst is hússal:D nem vagyok válogatós:)
2015. jan. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!