Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy olyan városban lakom...

Ha egy olyan városban lakom ahol nincs semmi érdemleges ismerkedési lehetőség mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy valami szakkör, vagy küzdősportra elmegyek, de nincs ötletem hová mehetnék ahol a korombeliek is vannak. 17/F

Mellesleg iskolába sem járok, nem is tervezem.

Gyakorlatilag senkit nem ismerek errefelé és a mindennapjaimat unalmasan, egyedül töltöm el...


2015. jan. 9. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Költözz el.


2. Szólíts meg neked tetsző lányokat az utcán, a boltban, a buszon, bárhol, ahol meglátod őket.

2015. jan. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nézd meg az edzőtermet, nem csak konditerem szokott lenni a termekben,hanem akár különböző sportok...
2015. jan. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az elköltözés sajnos nem opció.

Random leszólítani csajokat az utcán pedig... hát... nemtudom, a büszkeségem nem engedi.

2015. jan. 9. 15:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mi egy városban élünk.
2015. jan. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó, akkor nem az utcán. Hanem a szupermarketben. A ruhaboltban. A buszon. A plázában. Kulturális eseményeken, rendezvényeken, programokon, fesztiválokon.


(Biztos hogy a büszkeséged nem engedi? Nem inkább csak simán félsz tőle?)

2015. jan. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!