Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Más hogy van ezzel a kérdéssel?

Más hogy van ezzel a kérdéssel?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, lassan 24... és megfigyeltem, hogy soha nem olyanok tetszenek nekem meg, akik úgy általában a világ értékrendje szerint kifejezetten szépek... sőt, gyakran volt, hogy olyan tetszett meg, akire más azt mondta volna, hogy csúnya, vagy előnytelen...

Érdekes módon pedig legtöbbször úgy történik, hogy az illetőt megismerem valamennyire és ha a viselkedése, belső tulajdonságai vonzóak számomra, akkor elkezdek erősen vonzódni hozzá... míg ha nem, akkor lehet akármilyen szép is, undort fogok érezni... még csak /arra/ sem kellene ilyen személy.

Tehát soha nem az van, hogy meglátok egy csinos nőt és durr, szerelembe esek! Még ha meg is jegyzem magamban, hogy szép, esetleg mondjuk szép popója van vagy ilyesmi, ennyiben ki is fúj a dolog... csak ha ismerem és a személyisége tetszik, akkor tudok vonzódni hozzá igazán.


Valaki szerint ez a tulajdonság csak 40-50 éves korban fejlődik ki sokakban... én pedig nem vegyülök jól a korosztályommal, a huszonévesektől pedig a hideg futkos a hátamon szinte... tehát számomra inkább a 30-40-es korosztály vonzó szexuálisan is.


Más is van ezzel így, vagy valami fura földönkívüli vagyok?


(amúgy megjegyzem, hogy tipikusan igaz rám, hogy ha beleszeretek valakibe, a külsejét szépnek látom, míg ha az ellenkezője, akkor rondának érzem)



2015. jan. 9. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Mások is persze
2015. jan. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak a válaszokért jöttem.
2015. jan. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nos, akkor szépen sorjában:

-hasonló korúak vagyunk

-ha valaki külső szemlélőként nézné a dolgot, azt gondolná, hogy teljesen random tetszenek meg a lányok: van, hogy semmi nem fog meg abban, akit a környezetemből mindenki szépnek tart, és van, hogy csak nekem tetszik egy lány

-az erős vonzalomhoz nálam is szükséges a megfelelő belső, de ellenkező esetben nem undorodok

-én nem érdeklődök idősebbek iránt

2015. jan. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ezzel én is pontosan így vagyok, nálam is a személyiség határozza meg tulajdonképpen, hogy szépnek látok egy fiút vagy visszataszítónak külsőleg. Azt hiszem, azért lehet ez, mert az arcához kötjük a hozzá kapcsolódó benyomásokat. És ezek a benyomások előjönnek, ha látjuk őt, és ha ezek pozitívak, akkor örülünk, ha meglátjuk az arcát, ellenkező esetben pedig taszít az egész ember.

18/L

2018. júl. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!