Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért viselkedek ilyen gázul?...

Miért viselkedek ilyen gázul? Tök kínos.

Figyelt kérdés
Harsány, társaságkedvelő lány vagyok, aki jól bánik a szavakkal. Tetszik egy fiú és vele nem tudok úgy beszélgetni, mint egy 'halandó' emberrel. Folyamatosan össze-vissza hablatyolok hülye, értelmetlen dolgokat. Nagyon zavarba vagyok és úgy érzem, hogy nem vagyok elég jó társaság és előre görcsölök, mikor találkozunk. Mit lehet ez ellen tenni, elmúlik idővel? 20 éves vagyok, azt hittem, hogy ilyen csak az ovodásokkal történik meg.
2015. jan. 10. 01:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyen mindenkinél van.

Az, hogy társaságkedvelő vagy annyit jelent, hogy könnyebb megtalálni a közös hangot egy emberrel, mint egy visszahúzódónak, de ez nem azt jelenti, hogy minden típusú emberrel így vagy.

2015. jan. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Járjál logopédushoz :D
2015. jan. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a koronacsakrád nincs összhangban a solar plexussal, különösen ha nyilas csillagjegy körzetében születtél
2015. jan. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na végre. Lányként te is sz.o.pod a brét, nem mindig csak a pasik. :D
2015. jan. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nyilas vagyok, decemberi leány :D
2015. jan. 10. 01:51
 6/8 A kérdező kommentje:
4-es neked mi a bajod van? Ezen élvezkedsz? :D
2015. jan. 10. 01:52
 7/8 anonim ***** válasza:

annyi történt,hogy megszoktad,hogy te irányítasz szinte mindent a környezetedben.

most meg nem te irányítasz és ezt kezeled ilyen nehezen hahaha:D

2015. jan. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
összhangba kell hozni az energetikádat akkor, gyakori a decemberieknél
2015. jan. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!