Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiatal, csinos, vékony lányok,...

Fiatal, csinos, vékony lányok, ti szexeltetek már olyan fiúval, aki kategóriákkal alattatok van hozzátok képest? Úgy értem, hogy egy kis nyeszlett fos pasi pl?

Figyelt kérdés

Feltettem én is a tindert, bejelölök minden nőt, aztán visszajelölnek olyan nők is szép számmal, akik a valóságban észre sem vennének. Tehát pont ilyen fiatal csinos vékony lányok.


És előszeretettel bizonygatják nekem, hogy nekik nincs ideáljuk meg nem számit, hogy a pasi magas legyen meg sportos meg jóképű, de végsöroron FÉRFIAS megjelenésű és küllemű.


Valamiért viszont az összes ilyen lánynál kiderülne, hogy egy darab nyeszlett kis fos (alacsony) pasival nem volt dolguk... És ha egy ilyen csapja nekik a szelet, akkor passzivak ugyhogy nem is haladna a dolog.


Tehát ezért kérdezem most a valamirevaló kinézetű lányokat (ide értendő az összes lány, aki meztelenül nem már bőven nem ocsmány, tehát úgy a felső 55%), hogy ti szexelnétek olyan fiuval, aki egyszerüen nagyon gyérül néz ki? Tehát semmi izma, de már van rajta itt-ott zsír, ugyanakkor nem is magas (<180cm), a vála is keskeny, gyenge?


Mert miért is dugnál ilyennel, ha pl egy tinderen sorba állnak a rendes kinézetű pasik, akik között meg böven akad "normális" (tehát akire rá tudsz kattanni, ha épp viszket alul)


semmi gond nincs amugy a jelenséggel, csak nem tudom miért kell mellébeszélni! Miért nem lehet elmondani, hogy hát figyi gyerek igen, TUDD meg, hogy a férfias kinézetű pasikkal mindenki előzékenyebb és jobb velük dugni egyszerüen.


2015. jan. 10. 11:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Voltam már vékony pasival, talán még alacsonyabb is volt tőlem picivel, de nem tudlak téged elképzelni, hogy milyen is lehetsz igazából, hiába írod le.

Egyébként pedig ez így van, a legtöbb nőnek férfias, határozott külsejű pasira van szüksége, személy szerint ilyenkor én mindig a biztonságérzetre gondolok. Legyen erős, tudjon védelmezni, és a férfiak is ilyenek igazából, sokuk szereti a kisebb törékeny lányokat.

A szexről így nagyon beszélni sem lehet, mert nem azt mondom du.nék-e ezzel meg du.nék-e azzal, hanem vagy vonz az illető vagy nem. Ha vonz sem feltétlen jelenti még azt, hogy lefeküdnék vele, mert nálam ahhoz több kell, nem csak az elején tapasztalt benyomás.

2015. jan. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

azért maradjunk annyiban, hogy a jó külsővel több lánynak lesz az ember szimpatikus meg több lány fog az emberhez vonzódni....


persze ti még ezt is a "személyiségre" fogjátok, mert az megfoghatatlan és kevéssé tünnétek krvának, amiért valakinek a külseje miatt dobjátok oda magatokat!

2015. jan. 10. 11:59
 3/15 A kérdező kommentje:
a vékony alatt azt értem, hogy nyeszlett. Tehát nem a szexin vékony, hanem az inkább már soványdagi. Edzetlen, de még el is van hanyagolva.
2015. jan. 10. 12:00
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha figyeltél volna végig a külsőről beszéltem, hogy a külső mit sugároz.

"a jó külsővel több lánynak lesz az ember szimpatikus meg több lány fog az emberhez vonzódni.... " - Ez így volt mindig is, ez így van fordítva is.

2015. jan. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

csak éppen, mig lányként akkor is lesz jótestü pasid, ha az átlagos szintet is alig éred el, és semmit nem sportolsz és unalmas vagy és narancsbörös meg ilyenek, addig átlagos jelentéktelen pasiként nem sok jóra számithatsz. Még átlagos nőkre sem.


ok, hogy külső igy meg ugy, de akkor ne ugy legyen már, hogy a x kategóriás nők x+2 kategoriás pasikkal dughatnak!!!


Mert az mondom nagoyn nincs rendjén, hogy ilyen hasas, rigolyás, agyilag zokni lányok tapadnak sportos jóképü magas fiukra...


Miért nem lehetne inkább az, hogy pocakos, alacsony, uncsi kopaszodó pasik visznek haza teljesen vállalható nőket? Ja, hogy ezt igy elképzelve már rád jött a hányinger is?


A másik példától miért nem?

2015. jan. 10. 12:07
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha itt most csak a du.ásról beszélsz, akkor azért vannak olyan férfiak is, akiknek mindegy hogy néz ki a nő, csak lyuk legyen, ezt nézve egy csúnyácska nőnek is lehet pasija igen. Ha meg nem csak valahol ezt te már be is képzeled magadnak.

A környezetemben mindig sikeresebbek voltak azok a lányok, akik tőlem csúnyácskábbak, mégpedig azért mert sokkal közvetlenebbek voltak mindig, könnyebben megtalálják a közös hangot egy pasival, míg én visszahúzódó, zárkózott, aki nehezen engedi magához az embereket, aki sosem a társaság középpontja. Én így, soha nem is voltam népszerű a férfiaknál, hiába tartanak szépnek, amit ezek miatt nehezen is hiszek el. Volt, mikor több, mint 2 évig nem volt senkim, úgyhogy hülyeség, hogy nőnek milyen egyszerű dolga van, mert egyszerűen nem tudom magamra vonni a figyelmet, úgyhogy külső ide vagy oda igenis számít a kisugárzás is, nem csak a kinézet!

Mindenki jó külsejű egyénre vágyik, ezt senki ne tagadja le, mindenki képzeletében él egy számára ideális külsejű nő vagy férfi, az más kérdés, hogy mi az amit még elfogadnak, ez alapján pedig általánosítani nem szabad.

Nem akar a nő egy hanyag, idétlen, nyeszlett, kopaszodó férfival lenni, mint ahogyan a férfi sem akar hanyag, idétlen, zsíros csimbókos hajú pattanásos nővel lenni. Ha csak egy alkalomra, akkor az első mondatom lép érvénybe.

2015. jan. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

hát a nők tipikusan akkor vannak egyedül évekig, ha válogatnak. Mert azt nehezen lehet elhinni, hogy két év alatt senki se akar megdugni. Vagy járni.


Csak ugye ha nem üti meg senki a szintet (ami olyan magasan van, hogy űrtávcső alig látja), akkor az olyan, mintha tényleg nem lenne egy jelentkező sem.


Csak tudod, ha én egy nyeszlett, alacsony, gyerekképű egyed vagyok, akkor miért kell beérnem a kiélt, dagadt nőkkel? Nekem miért nem JÁR legalább a velem egy szinten lévő átlagos vékony lány? Semmi extra nem kell tényleg, de már a dagi nőket unom!


2014-ben nem voltam olyan nővel, akinek lapos lett volna a hasa!


Te még mindig nem érted, hogy mekkora egyenlőtlenség van? Hát persze, hogy nem érted, mert egy szép nő vagy, és neked más az életed (legfőképpen könnyebb, csak te ezt nem veszed észre)...


Komolyan nem tudod elképzelni azt, hogy egy alacson, nyeszlett, nem jóképü pasi mekkora szopóágon van? Vagyok olyan szép, mint a jelentéktelen lányok, akik akármelyik este ösze tudnának hozni egy egyéjszakást egy épkézláb pasival(!), HA MONDJUK CSAK FELEANNYIRA VÁLOGATNÁNAK.


Nem igazságtalan, de te ezt még csak el sem birod képzelni, mert neked minidg könnyü volt, max magadnak bonyolitod, válogatsz.


Mondjuk nem baj, hogy válogatsz, meg a nem baj, hogy a többi nő is pofátlanul válogat és pofátlan igényei vannak, de akkor legalább nem kéne, hogy letagadjátok basszus!


De leirom mégegyszer a dolgot jó?


Szal tinderen bejelölnek nők, akik valósában RÁM SE NÉZNÉNEK és megmagyarázzák, hogy hát nekik nem számit, hogy jól nézzen ki a pasi. AKKOR MEG MIÉRT CSAK AZOKAT NÉZITEK MEG MINDENHOL BASSSZUS?


Ja nyilván oda is mehetnék hozzájuk akárhol, de hidd el, hogy olyan szituban is csak a jóképüekre fognak vigyorogni, nekem speciel 100x annyi munkát kéne az interakcióba tennem, hogy egyáltalán valami legyen a részéről!


Látom hogyan viselkednek jóképü haverjaimmal a csinos lányok, akik engem le se xarnak...PONT ugy viselkednek, mint velem a gáz nők. Azaz könnyüvérüek.

2015. jan. 10. 12:35
 8/15 A kérdező kommentje:
amugy látszik hogy tényleg mennyire sunyik a nők, mert erre a kérdésre se nagyon válaszolnak...
2015. jan. 10. 12:41
 9/15 anonim ***** válasza:
Dugtam már nem vmi előnyös kinézetű fiúval (súlyfelesleg) de jó volt, nem a külső határozza meg a szexet nálam, hanem a személyiség és az az iránti vonzalmam.
2015. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
még a sulyfelesleg is előnyösebb, mint a soványdagi alkat. Szal amikor semmi izom, semmi "váz", de zsir mégis van.
2015. jan. 13. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!