Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Komoly felfogású, fiatal,...

Komoly felfogású, fiatal, diplomás, igényes, duci nőként hol keressem az igazit?

Figyelt kérdés
A társkeresőkből már elegem van. Konkrét helyeket szeretnék :(
2015. jan. 10. 13:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Itt :)
2015. jan. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Ha kövér vagy akkor a testedre már kapásból nem vagy igényes. Fogyj le és nem neked kell keresni.
2015. jan. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Komoly felfogású, fiatal, diplomás, igényes nő nagyon el kell, hogy legyen keseredve, ha a GYK-n érdeklődik.
2015. jan. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A mocskos kommentekből nem kérek. Nem tudhatod, hogy mitől van súlyfeleslegem. Sajnos nem rajtam múlik.
2015. jan. 10. 13:15
 5/13 anonim ***** válasza:
23%

Persze, persze. :D

Még nem találkoztam olyannal aki bevallotta volna hogy azért kövér mert sokat eszik és nem szeret mozogni. Komolyan mondom ez a hely a sok millió hormonproblémás ember országa.

2015. jan. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
És ez ne mocskolódás a külső tényleg számít. Én pl. meglehetősen vékony vagyok az legalább ugyanakkora probléma de én ezt beismerem.
2015. jan. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

Ne bántsátok a kérdezőt.


Egészséges életet él. Ritkán iszik, nem dohányzik. Nem eszik péksüteményeket, csokikat, csipszeket, sütiket és egyéb nasikat SOHA! Általában kerüli a szénhidrátban gazdag ételeket.


Heti több alkalommal eljár konditerembe vagy pedig otthon, magányosan edz, mozog hogy minél jobb alakja legyen, megszakítás nélkül már évek óta. Futni is jár.


Nyilvánvalóan ezek ellenére is duci.


(szarkazmus off)

2015. jan. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Réka Te vagy az?
2015. jan. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves rosszindulatú hozzászólók! Én is teltebb alkat vagyok, pedig heti háromszor sportolok (futni is járok). Bár nem koplalok, de kiegyensúlyozottan táplálkozom. Maximum önsanyargatással tudnék vékony lenni, annyit meg nekem nem ér. Elfogadtam magam olyannak, amilyen vagyok, és nem kevés férfi érdeklődését tudom felkelteni.


Szerintem NEM EZ a kérdező problémája, hanem az, hogy a férfiakból igen silány a "felhozatal", ezt magam is tapasztalom. Rengeteg a lelki sérült, csalódott, frusztrált pasi, akik várják a sültgalambot, és egyszerűen nem értik, hogy a nő pont annyira lesz NŐ, amennyire ki tudják hozni belőle!


Kérdező: átérzem a helyzeted. Mennyire vagy fiatal? Talán néhány tippet tudnék adni...

2015. jan. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9:

Azt azért tisztázzuk mire gondolunk.

Ezen a képen a 35% is rendben van nekem, az utána lévők már nem:

[link]


+


Én mindig szeretem magamat hibáztatni férfiként a sikertelenségeimért, mert tudom hogy saját magamat, ha kell megváltoztathatom, javíthatom, a világot vagy az ellenkező nem gondolkodását viszont nem. Szóval a kérdezőnek is egészségesebb hozzáállás lenne nem a világot és a férfiakat szidnia, hanem inkább önkritikával tekintenie a helyzetére. Ez mindenkinek nemtől függetlenül sokkal többet tud segíteni, mint külső tényezők okolása.

2015. jan. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!