Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez számára is nyilvánvalóan...

Ez számára is nyilvánvalóan jelenti hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány aki tetszik, és mindig őt nézzük haverommal. és most valaki egy oldalon névtelenül kérdezte hogy miért nézzük annyira a lányt én pedig azt válaszoltam hogy a szép lányokat meg kell nézni és hogy a csinosakon megakad a szemünk. Ezt látni fogja 100%.. Innen hogyan tovább? Csak mert valóban tetszik.. Valóságban mit tegyek? ismer engem, de nem nagyon vagyunk beszélőviszonyban. Helyesnek tart, de nem nagyon, csak átlagosan, ahogy a legtöbb lány

2015. jan. 10. 18:45
 1/4 anonim válasza:
2015. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mint sok más kérdésre ,erre is azt lehet írni,hogy próbálj meg vele beszélgetni.Ha nem mersz személyesen akkor irj rá facen,vagy ha személyesen akkor érdeklődj iránta..
2015. jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez számára annyit jelent csak nyilvánvalóan, hogy te meg a haverod szeretitek megnézni a szép lányokat, mint valami szexuális tárgyakat, és ő is csak egy a sok között, akire csorgatjátok a nyálatokat.


Kedves barátom, éppen most ástad el magad nála.

Ha egy lány jobban tetszik, mint a többi, akkor azt kell éreztetned vele, hogy különleges, és egyetlen a számodra. Udvarolni, kedveskedni kell neki, nem azt éreztetni vele, hogy ő is egy 12 egy tucat megnézendő lány a sok között, hogy aztán a gatyádba nyúlhass...


Ha így próbálsz udvarolni, tuti nem kelted föl az érdeklődését.


Ha tetszik vala

2015. jan. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha ezek a jelek megvannak akkor jó!légy önmagad ha beszélgettek ne te legyél a főtéma u:én vagyok az első kommentelő
2015. jan. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!