Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért mondta ezt a lány? Nem...

Miért mondta ezt a lány? Nem kellek neki, de hiányzom?

Figyelt kérdés
Sőt, pasija is van... 2 éve ismerjük egymást, 1 éve próbálkoztam be. Néha összefutunk bulikon, nem egyszer volt, hogy "nahát, hogy hogy itt vagy? Nem szoktál ide járni, fogsz ide járni? Szilveszter hol lesz?" és ilyenek. És nem egyszer volt már hasonló. Nem ronda lány, közvetlen, bármikor akad ismerőse. Van ilyen, hogy több mint barátság, de kevesebb mint szerelem?
2015. jan. 11. 02:45
 1/4 anonim ***** válasza:

ezek sima érdeklődő nyitások a részéről.

ha nem kezded oltani,akkor nem derül ki,hogy tényleg érdekli amiket kérdez,vagy te érdekled,vagy csak a szociális dominanciáját demonstrálja a barátai előtt,hogy mennyi mindenkit ismer.

és a szerelem az amúgy hogy jön ide?

ha ennyire érdeklődik,de palija van,akkor randikba meg ilyesmikbe nem nagyon mennek bele,de a szórakozóhely vécéjében benne vannak a dugásban.

2015. jan. 11. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
irtam, hogy bepróbálkoztam nála, többet szerettem volna. Engem akik idáig elzavartak, többet nem akartak hallani rólam, nekik kinos lett...
2015. jan. 11. 03:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez szimplán barátság és kedvesség.

Miért lenne több?

2015. jan. 11. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Miért mondta ezt a lány?"

Igen, ez elég rejtélyes...


(Aki nem értené a szóviccet: Miért mondta, ez talány?)

2015. jan. 11. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!