Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért itt akar ismerkedni...

Miért itt akar ismerkedni mindenki?

Figyelt kérdés

Hogy ebben a topikban, az még hagyján, valahol arra (is) van.

De ami már kiakasztott, hogy "Mentális egészség" topikba írtam ki kérdést, mivel visszatérő depresszióm van, és beírtam, hogy 21 éves vagyok. (Hogy nő, az meg magától értetődő)

Erre már kaptam is az olyan üzeneteket, hogy "Hogy nézel ki?" "Van Facebookod?"


Honnan a fenéből képzeli valaki, hogy ismerkedni akarok?


21N


2015. jan. 11. 16:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Joke on you, én is ismertem már meg ott lányt, a mentális kategóriában és később nagyon az agyamra ment, meg is szakítottam vele minden kapcsolatot.


Ő kezdeményezte az egészet.


Azzal nekem nincs semmi bajom, ha valaki az ismerkedés kategóriában akar ismerkedni. Viszont a többi hely nem erre való, kivéve talán még az emberek kategória.


(Téli depresszióra gondoltál visszatérő alatt? Orvosnál voltál már? Szedsz gyógyszert?)

2015. jan. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

A visszatérő alatt olyat értek, hogy ha komolyabb gondjaim vannak, előjön pár évente. Eddig le tudtam küzdeni magamtól, de most már nem megy.

Orvoshoz menni sajna nincs lehetőségem.

2015. jan. 11. 16:27
 13/16 anonim ***** válasza:
mert lát valami közöset. ő is depressziós, vagy csak szívesen segítene. én is ilyen vagyok. vagy tényleg csak elkeseredettségből. máshol nem tud vagy nem mer.
2015. jan. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nem segíteni akart.Mikor mondtam, van párom, az volt a reakció, hogy minek nekem pasi, ha beteg vagyok, dobjam ki.

-.-

2015. jan. 11. 16:28
 15/16 anonim ***** válasza:

12: Orvos alatt nem feltétlenül pszichológusra gondoltam, hanem pszichiáterre, ami minden kórházban ingyenes és sokszor még beutaló sem kell. Tény, hogy pszichoterápiát ott nem fogsz kapni, de talán meg tudják mondani, hogy milyen irányba kéne elindulnod ahhoz, hogy meggyógyulj.


Az pedig valóban nettó baromság, hogy szakíts, mert depressziós vagy. Az ilyenekre nem is érdemes válaszolni.

2015. jan. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én szoktam itt ismerkedni, leginkább azért, mert élőben félek az elutasítástól. Nem vagyok tökéletes pasi, így társkeresőn sem tolonganak a jelentkezők.

Itt kép nélkül lehet ismerkedni, így meg tudom fogni a lányt a személyiségemmel, és van rá esély, hogy kép után is érdeklem még. Amúgy annyira csúnya nem vagyok, csak alacsony. Plusz itt az ismerkedők többsége ugyan olyan öndizalomhiányos, mint én.

De szigorúan csak ismerkedés témakörben keresgélek, és senkinek sem küldök képet a péniszemről sem.

2015. jan. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!