Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A feromon parfümek mennyire...

A feromon parfümek mennyire hatásosak?

Figyelt kérdés

Hiszen nagyon átverésnek tűnek. Nekem volt egy időszakom amikor sok lány a lábaim alatt hevert és nem használtam ki és most nagyot csökkent az önbizalmam.

Az ilyen feromon parfümök szerintem simán lehetnek lehúzások, mert csak annyi, hogy lássa egy csaj, hogy van önbizalmam és akkor biztos, hogy jó pasi vagyok, de ha már elástam magam nála akkor szerintem szart sem ér, ha csak vizet spriccelek magamra.



2015. jan. 11. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Legalább annyira, mint a "de most aztán tényleg 2 hét alatt 40 kiló mínusz" fogyókúrás tabletták.
2015. jan. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semennyire, kamu az egész.


A feromonok egyénenként különböznek, ahogy az egyes egyének más-más összetételeket tartanak vonzónak. Tehát nincs olyan, hogy egy bizonyos feromon mindenkit beindít.

2015. jan. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Manapság nincs ia könnyebb, mint statisztikákat hamisítani, kamu orvosi beszédet közzétenni stb...
2015. jan. 11. 21:14
 4/4 anonim válasza:
10%

A darazsakat, méheket, hangyákat tuti beindítja.

Ha nyáron magadra fújod, az összes a nyakadban lesz az biztos....

2015. jan. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!