Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk! Mit szerettek jobban:...

Fiuk! Mit szerettek jobban: eloben vagy neten beszelgetni?

Figyelt kérdés
Ha eloben jokat dumalunk, de a neten 2 sort is alig tudunk beszelni az jelent valamit? Vagy ez csak olyan dolog lehet, hogy nem net fuggo, stb.

2015. jan. 11. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha csak neten tudnátok beszélgetni élőben meg csak ülnétek egymás mellett? :)
2015. jan. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok beszélgetést kezdeményezek neten, de jobban szeretem, ha minél hamarabb élőben is megismerjük egymást.
2015. jan. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
En jobban szeretek eloben beszelgetni azzal a bizonyos fiuval, de kicsit zavar, hogy a neten nem beszelget velem, csak valaszol a kerdeseimre.. De teljesen igaz, hogy ez egy eleg hulye kerdes volt:D
2015. jan. 11. 23:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen barátom, mindig azt hittem, ha nincs velem nem érdeklem, meg nem kíváncsi rám, meg már nem akar, közben meg nem így volt, csak nem tud úgy beszélgetni chat-en. Élőben meg olyan szófosása van, hogy én alig bírtam megszólalni. :D
2015. jan. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!