Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hölgyeim és uraim, napi...

Hölgyeim és uraim, napi kísérlet: szerintetek mi lehet az oka, hogy az átlagos lányok sokkal közvetlenebbek, sokkal könnyebb velük ismertséget, haverságot, barátságot, netán párkapcsolatot kialakítani, mint a szép arcú bombanőkkel?

Figyelt kérdés

Mai kísérletünk helyszíne legyen egy egyetemi előadás. Mielőtt belekezdenék a monológomba, mutatnék két képet, hogy fogalmatok legyen arról, hogy pontosan milyen nőkről is beszélek:

- a levezetésemben szereplő ÁTLAGOS LÁNYOK: [link]

- a levezetésemben szereplő BOMBANŐK: [link]


Szóval zsúfolásig teli a terem, 200 fő alig fér el, s tételezzük fel, senki nem ismer senkit. 100 lány és 100 fiú, össze-vissza, véletlenszerűen, vegyesen ülnek. Tételezzük fel a továbbiakban, hogy vegyes előképzettséggel érkeztek az előadásra, jöttek informatikusok, gépészek, joghallgatók, pszichológusnak tanulók, rajztanárnak, pénzügyi területre készülők stb. Zárjuk be őket másfél órára, azaz egy előadás időtartamára. Nyissuk ki az ajtót! Mit veszünk észre? Másfél óra elteltével máris kialakultak a legelső csoportok, akik együtt beszélgetve, viccelődve távoznak az előadóteremből. "Klikkesedtek" azonos képzettség szerint, azonos érdeklődési kör, hobbi szerint, azonos sportűzés szerint stb. Ezek között a csoportok között meglepően sok az olyan is, amelyekhez átlagos, amolyan külsőre "semmi extra" típusú lányok is csatlakoztak. Meglepő, vagy sem, a "topmodell bombanő" kategóriájú lányok mind egymaguk távoznak társaság nélkül, elvétve akad közöttük olyan, akire "rátapadt" egy-két alfahím típusú srác.


Ezt már több ismerősömtől is hallottam, hogy sokkal könnyebben össze lehet ismerkedni az átlagos lányokkal. Az átlagos lányok sokkal szívesebben ismerkednek, sőt, kezdeményezni sem restek. Teljesen mindegy nekik, hogy egy férfi magas, alacsony, kigyúrt, nádszál, kék szemű, barna szemű, szakállas, borotvált, szóval bárkivel bármikor szívesen ismerkednek a külsőre vonatkozó előítéletek nélkül.


Ellenben egy bombanő mit csinál? Néz ki bambán a fejéből, mert ő ugyebár "karrierista", és egy karrieristához nem szabad ám hozzászólni. Oda nem köszönne ám senkinek se, még leesik a kisujjáról a gyűrű szegénykémnek. Játssza a fejét, hogy ő mindenkitől különb, csak mert az átlagtól egy kicsit jobban néz ki. Beül a terembe, ha a padtársa hozzászól, esetleg akkor odavakkant valamit, de ami több férfitársamnak is szemet szúr, az az, hogy az átlagtól kicsit jobban kinéző nők egyszerűen olyan suták, üresfejűek, sekélyesek, szürkék, sótlanok, hogy az már félelmetes.


Egy bombanő folyton azt érezteti a környezetével, hogy vele csakis a legkiváltságosabbak állhatnak szóba, ráadásul akiket a hatókörébe enged, ők is legyenek hálásak neki, hogy a fényében sütkérezhetnek. Egy bombanő, ha kommunikációt kezdeményeznek vele, szinte megmukkanni is képtelen. Vagy! A másik véglet, amikor megszólal, hogy "kopj le rólam, figyelni akarok az órán". Különös módon egy átlagos lánytól nemigen lehet hallani ilyet, sőt, legtöbbször ő is jókat nevetgél, ha az előadáson elsütnek egy-egy bekiabálásszerű poént.


Sok ismerősömtől is hallottam, hogy az átlagos lányok sokkal barátságosabbak, sokkal közvetlenebbek, sokkal több férfi környékezi meg őket annak ellenére, hogy nem éppen bombanők, ám a közvetlenségükkel, nyitottságukkal a férfiak többségében rokonszenvet váltanak ki, és ha tetszik, ha nem, akadnak közöttük olyanok, akik lényegesen népszerűbbek a flegmázó, merev bombanőknél.


Természetesen nem áll módomban sarkítani, hiszen a bombanők is körbe vannak ám ugrálva, de csak egy nagyon szűk férfiréteg teheti meg azt, hogy egy bombanővel haverkodjon, ismerkedjen.


Volna néhány kérdésem a végére:


1. Mondjátok meg őszintén, hány olyan bombanőt láttatok eddig életetek során olyan férfival, akik küllemre inkább kockák voltak, mint alfahímek?

2. Szerintetek mi az oka annak, hogy ha valaki némileg jobb külsővel rendelkezik, az rögvest maga köré fel is húz egy láthatatlan ólomfalat és gusztustalanul szelektál a férfiak között?

3. Hogy lehet az, hogy például itt, GYK-n sok-sok nőt láttam már arról panaszkodni, hogy lelépett a pasija egy nála sokkal rondább nővel?

4. Ehhez kapcsolódóan pedig hogy lehet az, hogy az alfahím típusú férfiak 30-hoz közeledve is inkább egy átlagos külsővel megáldott lány mellett teszik le voksukat?


2015. jan. 12. 16:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ők az átlagosak? De hát egy-két kivételtől eltekintve szép lányok. Még hogy a férfiaknak nincsenek az egekben az igényeik!
2015. jan. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért az lol, hogy a szép és az átlagos között a smink a különbség - a képekből ítélve.
2015. jan. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szerintem meg 1-2 kivételtől eltekintve tényleg az átlagos lányok vannak a képen :)


1. Egyet sem, de hiszek a csodákban, így még láthatok

2. Én ezt nem figyeltem meg annyira, de egy "bombanőt" kevesebben mernek megszólítani, csak azok akiknek van magabiztosságuk. És talán elegük van abból, hogy mindenki csak a szép pofijukért és szexért akar ismerkedni velük.

3. Az ilyen kérdések alapján a hölgy személyiségével volt gond, de ezt csak az általam írt kérdésekből szűrtem le.

4. Igazából nem vagyok se férfi és a 30 felé se közeledem, így azt tippelem be, hogy hűségesebbnek tartják őket? Vagy mert azokban a nőkben nincs meg az a félelem, hogyha meghízik terhesség közben akkor elhagyják őket, mert csak a szépségükért vették el. Érdekes kérdés :)

2015. jan. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
* bocs, nem általam írt, hanem olvasott :D
2015. jan. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Az oka a beképzeltség,és azt hiszik magukról,ők magasabb rangúak,meg nekik csak a "tökéletes" pasi jár.Ezért.


1.kérdésre válasz:

0.

2.kérdésre válasz:

Mert sajnos megteheti,és mert körülugrálják ötszázan.

3.kérdésre válasz:

Mert a belsőjük mondjuk sokkal jobb,mint ezeknek a "szép" lányoknak.

4.kérdésre válasz:

Addigra már a "szép" lányokon átmentek ötszázan,kiégtek,és a tonnányi smink és szolárium miatt a bőrük is sokkal jobban öregszik,illetve csúnyább,mint akik nem ezt tették előtte,vagy csak mértékkel.

2015. jan. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy sosem köszönne egy bombacsaj előre, csak ül ott magának. Idegesítő...
2015. jan. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok bombanő de legalább bunkó igen és így se szólnék senkihez a teremben akárcsak az általad leírt bombanők. Sosem tettem suliban régen sem, bár érdekes mód így is mindig akadt pár barátom. Ki érti ezt.
2015. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én először azt írnám le, hogy kérlek ne általánosíts :) Megértem az aggódásod hiszen ez nekem is szemet szúrt. Nem vagyok sem népszerű, sem a legközkedveltebb lány, de a kisebb szűk körömben kedvelnek az emberek. Nekem van barátom, akit én őszíntén nem sorolnék az alfahímekhez. Nem szeretném magamat fényezni....engem eddig a jobb nők közé soroltak.(Bár én nem így látom mindig...:) ) Én kicsivel szótlanabb lányok közé tartozom. Nem szeretek másokhoz csoportosúlni. Magamban jobban érzem magam. A megfigyeléseim szerint azokat is kiszokták közösíteni aki kicsivel "rondább" az átlagnál. Félreértés ne essék, nem ezek közé tartozom. Mindenki szerint meglepő, hogy nem vagyok nagyon társasági lélek. Na de a kérdések...

1. Jómagam...(már ha oda sorolhatom magam jó uram)

2. Ez olyan...beképzeltség. Bár én főleg személyiségre szelektálok.

3.Ez engem különösebben nem érdekel, hogy rondább e vagy sem. Nem minden a külső.

4. Mert az általánosításodban szereplő nők, beképzeltek, és ezt nem veszik észre...az "alfahímeknek" is feltűnik amit leírtál.

2015. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

1. Nem tudom

2. Ez azért van mert jobban fél attól, hogy a külseje miatt ki fogják használni.

3. Azt hiszik a külsejük elég, de nem. Fontos, hogy belsőleg is jók legyenek, viszont ha a másik lány normálisabb volt, érthető miért váasztották a szerintük rondább nőt. Viszont én úgy tudom a férfiaknál van egy olyan, hogy barátnő típus, illetve csak simán jó nő. Na most a szebb nőkre vagy ahogy te írtad a bombanőkre könnyebben gondolhatják azt, hogy nem barátnő típus. De ez csak egy vélemény.

4. Nem tudom. Nem találkoztam még ilyennel. De gondolom az lehet a gond, hogy megunják a kalandokat esetleg.


Azt hozzátenném, hogy szerintem te itt a bombanőket azokra értetted akik ki is használják, hogy szépek. Vannak olyanok akik szépek de ugyanakkor nincsenek elszálva maguktól. A számodra átalgosnak nevezett lányok között is vannak nagyon szépek.

2015. jan. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem sokat.

2. Gyerekkora óta körül rajongták. Megszokta, hogy válogathat és a jobbakat választhatja ki. Miért érné be a nyomikkal, mikor ott vannak szépek, akik tökéletesen passzolnak mellé? Ha egy nyomival összeáll, akkor még a végén azt gondolják róla, hogy nem is jó csaj, nem tud magának jó pasit szerezni. És bizony ha ő róla elterjed, hogy nem jó csaj, akkor ő megsemmisül. Hisz üresfejű, mint a tök, beszélgetni nem tud, mert megszokta, hogy elég csak bambulnia, egyedül annyit tud felmutatni, hogy ő jó csaj. Ezt az egy dolgot meg mindenáron megvédi. Másokat lenéz, akik nem jó csajok vagy jó pasik, hisz nekik cselekedniük is kell azért, hogy a másik nem felfigyeljen rájuk. De ő különleges, valami oka biztos van, hogy ilyen kiváltságban részesült, hogy elég csak lesnie és felfigyelnek rá.

3. Felszínesek, mint a shegg, nem képesek arra gondolni, hogy egy férfit bizony más is meg tud fogni egy nőben, mint a külseje. Vagy ez csak amolyan vigaszdíj, hogy jönnek ide rinyálni. "Ott hagytak, de én akkor is szebb vagyok, mint a másik, bibibí..."

4. Mert rájönnek, hogy azok többnyire értelmesebbek. Jó dolog villogni egy-egy fullos nő oldalán, de egy idő után az is unalmassá válik. Kiegészítőnek jók, kábé, mint egy dizájnos karóra, vagy jó kocsi, de barátnőnek nem.

2015. jan. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!