Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bejelöljem facebookon? (többi...

Bogyesz98 kérdése:

Bejelöljem facebookon? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval már vagy egy éve "kinéztem" magamnak egy fiút az évfolyamomban, és azóta nagyon tetszik, de még nem beszéltem vele. Egy barátnőm nemrég felvett az ismerősei közé egy srácot az iskolájából, habár nem beszélt még vele egy szót se, és most úgy tűnik, hogy jóban lesznek a sráccal.Hagyjam békén, és keressek mást, vagy merjem bejelölni, hátha lesz belőle valami?

2015. jan. 13. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:

"habár nem beszélt még vele egy szót se, és most úgy tűnik, hogy jóban lesznek a sráccal."


Ezt mégis miből gondolod?

2015. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelöld. Hú kersz?
2015. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsi akkor rosszul fogalmaztam, Bejelölte úgy hogy még nem beszéltek, A srác visszajelölte, és most minden nap dumálnak
2015. jan. 13. 19:47
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt a barátnőd esetéből ne vonj le semmilyen következtetést.

Másrészt jelöld be nyugodtan, látásból, névről minimum ismer, ha évfolyamtárs. És beszélgess vele, általános dolgokról először. Nehogy az legyen, hogy nekiállsz, hogy hogy tetszik neked, majd másnap a hátad mögött fognak vihogni rajtad. Érd el, hogy ő is kíváncsi legyen rád.

2015. jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most beszéltem Orbán Viktorral telefonon és azt mondja, hogy megengedi.
2015. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Dancsó Pétert is megkérdezted ugye?Ő fontosabb :D

Nem tudom hogy tudja-e a nevemet, ugyanis elég nagy iskolában vagyunk, Az évfolyam összesen 5 kb 20-25 fős osztályból áll... :(

2015. jan. 13. 20:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Kép csak van rólad nem? Meg ki van írva, hogy ott tanulsz. Nemm?
2015. jan. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De. Csak azért parázok hoy majd megkérdi hogy honnan ismerem.. Az azért kínos egy kicsit nem? (habár szenvedés nélkül nincs jutalom :P)
2015. jan. 13. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!