Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mit gondoltok egy...

Lányok, mit gondoltok egy ilyen srácról?

Figyelt kérdés

HA mondjuk egy srác 27 évesen kezdi az orvosi egyetemet... nincs saját lakás, kocsi, stb. és a "szülők nyakán él", ez gáz? Mondjuk nem befolyásol mások véleménye, a kérdés inkább "költői", belefutottam ebbe a rövid cikkbe, ezért merült fel bennem a fenti kérdés.

[link]


2015. jan. 14. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Magyarországon ez a reális. Egy svéd, német vagy akár angol gazdaságban lehet reálsi elvárás, hogy huszonévesen már legyen lakása, önálló élete, autója valakinek, de egy Magyar gazdaságban ez eléggé irreális elvárás.
2015. jan. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*magyar
2015. jan. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jobb később mint soha, én nem ítélem el, sőt értékelem hogy van benne értelem, és ezt még kamatoztatná is egy egyetem elvégzésével. Minden más mellékes.
2015. jan. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Aki 30 éves korában a szülei nyakán lóg az elég ciki szerintem. Persze ha csak ott él és dolgozik, azzal semmi bajom nincs. De ha csak élősködik az gáz!


20F

2015. jan. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Megdöbbentő hogy 34 évesek több mint 2/3-a a szüleivel Magyarországon. Óriási csóróság van vagy csak így egyszerűbb az élet az anyuci szoknyája mellett :)


Szerencsére nekem sikerült vennem saját lakást a fővárosban és kocsim is van.

Mondjuk ehhez jó pár évet keményen tanulni kellett a Jogi karon.

2015. jan. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5: Mindenkiből nem lehet jogász, bro.
2015. jan. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
magyar valóság.
2015. jan. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

azt szokták mondani, hogy jobb későn mint soha, de azért 27 évesen ciki elkezdeni az orvosit! nincs orvos ismerősöm, de hallomásból úgy tudom, hogy amellett nem lehet dolgozni, ergo ha 27 évesen kezdi el egy srác és nincs szülői háttere (ha nem tud elköltözni otthonról akkor feltételezem nincs) akkor 5 év csóróság következik ami a mai világban felér egy párkapcsolati kamikázéval! persze ha az illető tud csajozni és jóképű akkor lehet barátnője, de én kizártnak tartom, hogy egy átlagos srácnak aki csóró és 27 évesen a szüleivel él annak csúnya nőn kívül juthat valami!

időben kell gondolkodni!

2015. jan. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as.

Egy igazi barátnőnek aki érdekmentesen tud szeretni ez nem számít. Az tény a mai világban nagyon nehéz ilyen lányt találni.

2015. jan. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
27 évesen azért már a sarkadra állhatnál
2015. jan. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!