Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk! Szerelmes levelet...

Fiuk! Szerelmes levelet akarok a fiunak irni, de vajon jo otlet? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Szoval van egy srac. Egy suliba jarunk es nagyon bejon. Szeretem. Szerelmes levelet akarok irni neki, majd beletennem a taskajaba. Rairnam hogy ne mutassa meg senkinek, es a nevemet is, hogy tudja, tolem kapta. Am lehet ha beszelnek vele, tobbet ernek el? Mert akkor latnam a reakcioit, level olvasas kozbe pedig nem. De fiuk, ti orulnetek egy ilyennek? Ja es parfumot is fujnek ra. De hatasos lenne? Vagy inkabb probaljak meg vele beszelni, es ne tokoljek a levellel? De azert lehet egy probat megerne, nem? Legyszii valami jo otletet adjatok.
2015. jan. 14. 20:35
1 2
 1/11 CptTomato ***** válasza:

Ez aranyos húzás a parfüm is jó 5let.

De szerintem nyugodtan add a kezébe.... akkor is ha utánna elszaladsz.

2015. jan. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet, kerd a levélben, hogy keressen meg, és utána feltétlen beszéljétek személyesen is
2015. jan. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
egy nem tul nyalas humoros aranyos levelnke orulnek de parmufmot azt ne! es utana beszelgethetsz is vele :D
2015. jan. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki egyenesen. Sokkal egyszerűbb és nem tud visszaélni vele, ellened használni, ha ő nem viszonozza.
2015. jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem valami egyszeru beszelni vele ugy, hogy csak o legyen ott...ugyanis a haverja folyton vele van.....

Ezert gondoltam a levelre..meg oda adni sem tudnam neki ugy hogy egyedul legyen, mert akkor biztos mas is meglatja

2015. jan. 14. 20:41
 6/11 anonim válasza:
Aranyos szerintem is, de kettesben is beszélgessetek el egymással. Én személy szerint örömmel venném, ha kapnék egy ilyet. Úgy gondolom, hogy annak kell kezdeményeznie, aki szerelmes, nincs ez ahhoz kötve, hogy az illető fiú-e vagy lány.
2015. jan. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tehat akkor nem ciki hogy lanykent irok neki? Es az sem lenne ciki, ha nem valaszolna?:/
2015. jan. 14. 20:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a levél se rossz, hiszen abba időt és energiát fektetsz, de nekem a szemtől szembe verzió jönne be, mert az sokkal közveltenebb/spontánabb.
2015. jan. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem a parfüm is tetszene, de ne legyen túl hosszú a levél.

Inkább csak annyi, hogy aztán a többit meg tudjátok beszélni élőben.

2015. jan. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom mit csinaljak. Bizonytalan vagyok. Es remelem valaszol ra vagy lesz mar vegre valami...
2015. jan. 14. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!