Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek hogy észrevegyen?

Mit tegyek hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés
szóval arrol van szó hogy van egy fiú egy évvel idősebb tőlem ő 2. én 1. már ovodás korom óta ismerem, de tavaly ugye középsulis lett és szinte nem is láttam egész évben. most én is középsulis lettem és együtt buszozunk, nem egy szakra járunk.. ő nővér technikusra én gyógyszerészet.. most hogy ilyen közel kerültünk egymáshoz mégjobban beleszerettem .. karácsonyra adtam is neki ajándékot, lerajzoltam.. és most hogy kezdődik a suli félek attól hogy továbra is közömbös lesz irántam, pedig mokor odaadtam a rajzot nagyon zavarba jött és nem talált szavakat, szinte mondhatnám hogy a szomszédom.. a szüleit is ismerem nem szoktak köszönni sem de azóta mindig mosolyognak ha meglátnak, de félek hogy Ő nem fog engem továbra sem úgy észrevenni, szégyenlős kicsit és én is zavarban vagyok a közélében :3 .. és nem merek megszólalni pedig lehet hogy azt kéne.. szerintetek?
2015. jan. 15. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján szerintem ő is gondolkodik hasonlókon, és nem hangzik egy nagyon határozott valakinek, lehet ezért nem hívott még el sehova. Szerintem közeledj felé, adj jelzéseket, vesd be a szokásos női praktikákat. Tartsd a szemkontaktust, mosolyogj játssz a hajaddal mosolyogva amikor beszéltek, simítsd végig a karját megfelelő pontokon a beszélgetésekben... stb. Egy idő után csak összeszedni magát és elhív valahova, ha meg mégse akkor se veszítettél semmit, maximum aranyosnak fog gondolni.
2015. jan. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. jan. 15. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!