Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok/Nôk számotokra mennyire...

Véleménynyilvánitó kérdése:

Lányok/Nôk számotokra mennyire fontosak ezek egy pasin arc/test/börszin/haj stilus/intim meret?

Figyelt kérdés
Legyetek szivesek kort is irni a valaszhoz

2015. jan. 15. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Igényesség, ápoltság mindenekfelett. Ha valakinek ápolta a bőre, haja, az már nagyon jó kiindulópont.
2015. jan. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mindegyik ugyanolyan fontos! Egyik nélkül nincs a másik.Tehát ha valamelyik nem felel meg,és nem lehet rajta javítani sem,akkor megy a levesbe!

28N

2015. jan. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyilván egészséges ember kinézete legyen. De végül úgysem az dönt nálam, hogy néz ki. Nincs kimondottan elvárásom és ideálom.

Fiatalabbként még azt mondtam, hogy pl sebhelyes arcúval nem jönnék össze... erre rá pár évre mégis egy olyan férfibe szeretem bele, akinek a fél arca leégett...


Én leginkább arra vagyok kiélezve, hogy gondolkodik egy férfi a világ dolgaikról... még csak az sem kell, hogy velem egy álláspontot képviseljen, de ha olyan a gondolat világa és megalapozott arra szoktam harapni. És mikor már nagyon jó beszélgető társak vagyunk akkor szokott jönni az, hogy külsőre is felmérem... bele tudok-e szeretni vagy sem.

De jobb szokott lenni a külső megítélése így, hogy ismerem valamennyire, mint teljesen idegenként. Addigra a szőr szállak az orrán, már bájosak, a vágásnyom a mellkasán szexi...


28N

2015. jan. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a bőrszín és a haj csak olyan mértékben, hogy összhangban legyen a stílusával (ami nyilván számít, elég nagy mértékben), az arc és test meg ha a végleteken belül van, akkor nem egy döntő kérdés, az intim méretre ugyanez igaz. Az viszont már fontos, hogy azzal a bizonyos adottsággal éppen mit kezd, mert az már nem mindegy.


22

2015. jan. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem nem igazán számít hogy egy pasi izmos e vagy sem mert "kocka hasa bárkinek lehet", inkább legyek cuki pofija :3 meg valamiért nekem csak a kreol pasik jönnek be, szóval fekete/sötétbarna haj, barnább bőr:) a többi nem számít:)

16/L ha van itt ilyen pasi írhat :'D

2015. jan. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!