Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy csaj, nagyon bejön,...

Bill25 kérdése:

Van egy csaj, nagyon bejön, beszélgetünk, de sokszor nem reagál az üzikre. Egyszer feltettem neki a kérdést, hogy "Haragszol rám, vagy csak szimplán leszarsz? " A válasza: Egyiksem. Mit jelent ez a válasz?

Figyelt kérdés
2015. jan. 15. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
azt, hogy leszar, és idegesíted.
2015. jan. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy leszar! :D
2015. jan. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nô => mindkettô.
2015. jan. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos ez tényleg azt jelenti hogy leszar.
2015. jan. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szimplán leszar. Egyenességet ne akarj keresni bennük.
2015. jan. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mire érted a mindkettőt? :)
2015. jan. 15. 23:16
 7/9 A kérdező kommentje:
De mióta feltettem ezt a kérdést, jobb vele a beszélgetés, kicsit nyiltabb,vissza kérdez, bár kicsit laggol a válaszadási idő. igy is "leszar" a vélemény? :)
2015. jan. 15. 23:19
 8/9 anonim ***** válasza:
azért van, mert kicsit elszégyellte magát, hogy a tökéletesnek tűnő lekoptatási technikáját észrevetted. most próbálja udvariassággal kompenzálni, persze ugyanilyen hűvös fog maradni, és abban bízik majd, hogy lekopsz róla idővel
2015. jan. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Te nem jössz be neki szerintem.

Én is hasonlóan vagyok egy csajjal. Mostanság Leszarom én is, néha ír valamit magáról, írok rá neki valami hülyeséget és kész. Érdeklődése nulla irántam, nagyon ritkán tesz fel egy kérdést. Én meg persze ha beszélgettünk kérdeztem, érdeklődtem... De egy idő után meguntam, hogy én érdeklődöm, ő meg leszar. De én se tudom hova tenni, mert volt mikor egy hét után valahogy eszébe jutottam és rám írt. De akkor is valami teljesen lényegtelen dolgot.

Általában ír egy mondatot, aminek se füle, se farka és várja, hogy reagáljak valamit, vagy megkérdezzem mire gondolt. :D De azt hogy ő megkérdezze miújság van velem, vagy valami hasonló... Talán egy kezemen meg tudnám számolni egy év alatt hányszor tette meg.

2015. jan. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!