Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak még igazi lányok? Nem...

Vannak még igazi lányok? Nem rib/anczok, hanem lányok?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy vannak e még olyan igazi lányok, akik hosszú tartós őszinte kapcsolatra vágynak, nem arra mennek ki mennyire izmos, mennyire swag meg yolo, hanem képesek igazi értékeket megbecsülni, képesek a külsőn tovább menni, és fontosabbak nekik, az hogy boldog és szerelmes kapcsolata legyen, képes éretten gondolkozno, van élete, és nem a bulikban fetreng. Értékesnek érzi magát és nem dobja oda magát minden hónapban másnak. Igaz ez amit leírtam meseszerűre sikeredett. De vágyom egy ilyen lányra, akinek van értékrendje, nem beképzelt, és tényleg egy boldog kapcsolatot szeretne, nem pedig a strandon villogni, hogy milyen izmos pasija van, vagy a tér közepén ölelgetni, hogy neki milyen divatosan és márkásan öltözködő swag pasina vam. Ez is elmenne egy mesének, de kíváncsi vagyok van e még ilyen lány, vagy inkább éljek egyedül, mert hogy nekem egy buliriba ncz, utcan kódorgó igényes bekézelt libus nem kell az is biztos. Kapcsolatot akarok, nem játékot.

2015. jan. 17. 14:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
ilyen kérdéseket naponta raknak fel. a válasz: nyilván vannak ilyenek, csak meg kell találni
2015. jan. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én most találtam egy ilyen lányt, ráadásul még barátja sincs. :D
2015. jan. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Habár én fiú vagyok de gondolom jobb ha ezt közlöm veled.

Ebből a szövegből egy normális lány lehet (nem biztos) hogy azt fogja leszűrni hogy te egy nagyon kövés vagy nagyon vékony pasi vagy aki egyáltalán nem ad magára,én is stílusosan öltözködök mégse vagyok swag yolo,szóval valahol tényleg meseszerű ez az egész,és az önmagában elég kevés hogy te is normális vagy nem jársz bulizni stb. de ennél több kell egy komoly kapcsolathoz.

2015. jan. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem írtad volna tele a kérdést ilyen irritáló buzı szavakkal hogy "swag, yolo" még tetszene is.


Amúgy persze, van.

2015. jan. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
kövér*
2015. jan. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Van, de itt ritka!
2015. jan. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Muszály volt hogy bele írjam, mert ez a mai világ, ezekre a "fiúkra" buknak. Én még mindig jobban szeretek fírfiasan öltözködni és normális hajt hordani, nem okyat, mint a többi 1000 az utcán amivel sepregetni lehetne, bár csak a gyerekek vonzódnak hozzájuk. Micsoda? Egy kapcsolathoz több kel? Nem idióta bulizgatásokból meg a téren lógásból áll egy kapcsokat, csak a misgyerekek építenek erre kapcsolatot.. Én normális kapcsolatról beszélek. Se túl kövér se túl sovány nem vagyok. Egyszerüen utálom ez a degeneratív korcs stílust ahol a "fiúk" már-már lányok..
2015. jan. 17. 14:29
 8/22 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, egyetértek veled!
2015. jan. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Muszáj, hajat, kell.


Bocs, de a helyesírási hibák utalnak mindig valamire..

2015. jan. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Utalnak az emberi mivoltomra, vagyis hibzhatok, de ha elmeséled, te hogy lettél tökéletes akkor megközönném. De ha nem tudsz mondatot értelmezni, azért nem fogok most nekes helyesírási versenyt tartani.
2015. jan. 17. 15:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!