Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan találhatnék a nyomulós...

Hogyan találhatnék a nyomulós barátnőmnek egy pasit, aki ki is bírja?

Figyelt kérdés
Egyszerűen mindenki ott hagyja, mert nem bírják ki, és én sem bírom ki a nyavajgását. Egyébként külsőre szép lány. Ad magára, vékony, formás, szőke hajú, kék szemű. Eléggé görcsös és még szűz is. Olyan fiút kéne neki szereznem, aki tudja kezelni, hogy kissé labilis és nyomulós. Nagyon ragaszkodó, rengeteg odafigyelést követel. 17 éves. Van rá esély, hogy összehozzam valami pasival, aki nem pedofil, és ki is bírja mellette? Hogyan segíthetnék neki?

2015. jan. 17. 19:32
 1/9 Kisboltos ***** válasza:
100%
Pff. kizárt xd. az ilyen csajokat nagyon messziről el kell kerülni. majd valami kis szűz jancsigyereknek jó lesz.
2015. jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én megértem, hogy elkerülik a pasik... Én sem bírom ki, pedig a barátnője vagyok. :(
2015. jan. 17. 19:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ merre lakik, én akár még meg is ismerkednék vele, aztán elválik hogy "bírnám-e".
2015. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy normális kapcsolata lehessen valaha, bizony neki kell egy kicsit alkalmazkodni és visszavenni magából. Ha jó barátnő akarsz lenni, akkor segítesz neki felismerni a változás szükségességét.
2015. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Szeretek ilyen lányokkal beszélgetni, de a te fogalmaid szerint én pedofil vagyok (utánanéztél már, hogy mit jelent ez a szó?), szóval hagyjuk.
2015. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Milyen fogalmaim szerint? Én nem definiáltam a pedofil szó jelentését. :D
2015. jan. 17. 19:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Uhh.. aterzem a helyzeted, nekem is van ilyen "baratnom".
2015. jan. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyomulós? Oké, akkor megvárom, amíg rám nyomul!
2015. jan. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért tartottad fontosnak kihangsúlyozni a 17 éves barátnőddel kapcsolatban?
2015. jan. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!