Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan közeledjek felé?

Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy kolleganőm.29 éves,szép,különleges arca van.Nem nagyon szokott rám nézni,azt sem tudom van e barátja általában egyedül szokott hazamenni,munkaidő után,de ez persze nem zárja ki,hogy valaki ne várja otthon.Nem nagyon szoktunk beszélgetni,csak munkadologról.Többször próbáltam vele felvenni a szemkontaktust,pl az ebédlőben,de néhány pillantásnál többet nem kaptam.Mit tegyek?Menjek oda hozzá,és kerek perec mondjam el neki,hogy tetszik,s hívjam el randira?Meg fiatalabb pasiknak is tetszik,mivel kinéz 25nek.

2015. jan. 18. 10:01
 1/5 anonim válasza:
Hogyan közeledj felé?Ketteslétrával!
2015. jan. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ennél hasznosabb válaszokat szeretnék azért.Neked pedig elő válaszoló ha ennyire telik,akkor jobb lett volna ha nem is írsz,hasznos válaszokat szeretnék,nem idiótákat!
2015. jan. 18. 12:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj, csak azt ne! Mi az, hogy kerek-perec mondjam meg neki? Minek szemezni vele? Normálisan próbálj ismerkedni, nem gyerek vagy már! Nem tudom, hány éves vagy, de ha 23-24 minimum, akkor üljél le mellé az étteremben, és beszélgess vele, puhatold ki a beszélgetés során, van-e családja, férje, mondhatsz neki olyanokat, hogy pl. tegnap a tv-ben láttál egy nagyon kedves filmet, Vagy kérdezd meg - ez most aktuális is - hogy telt el a karácsony? Ebből kiderül, kivel volt, van-e családja, gyereke. És ha kedvesen válaszolgat, akkor máskor is üljél le mellé az étteremben, majd két-három éttermei beszélgetés után (de csak akkor, ha látod rajta, hogy szívesen beszélget), várd meg a munkahelyed előtt, kérdezd meg, hazakísérheted-e. Persze rögtön nehogy fel akarjál menni hozzá, hanem mondd azt, hogy legközelebb szívesen találkoznál vele munkahelyen kívül is. Stb. stb.
2015. jan. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszt..Én is 29 vagyok.Nem voltam benne az ismerkedésben rég mert 1 éve szűnt meg egy 6 éves kapcsim.Nem voltam kèpben.
2015. jan. 19. 15:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ebédlő remek alkalmakat szokott kínálni az ismerkedésre. Persze nem lerohanós, hanem puhatolózós ismerkedésre gondolj. Akár a kajáról is indíthatsz beszélgetést, onnét már el lehet kanyarodni ahhoz, hogy otthon miket (és kivel!) szokott enni.
2015. jan. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!