Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok a kitetovált...

Mit gondoltok a kitetovált férfiakról?

Figyelt kérdés

ez alatt az igényes ugymond Szèp tetovàlàsokra gondolok ?

Vannak akik elő itéletel gondol egy ilyen emberre ?

22F


2015. jan. 19. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokan előítéletesek velük szemben. A magam részéről én is régóta kacérkodok a tetováltatás gondolatával, a legtöbb lányt nem zavarja szerintem, ha nem látványos helyen van, akkor a munkáltatódat sem. A szüleim mondjuk kiakadnának, mert ultrakonzervatívak, de a legtöbb embert szerintem nem zavarják a szolidabb tetoválások.
2015. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha szép, akkor tetszik, ha nem, akkor nyilván nem 24L
2015. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem gondolok róluk semmit. Max irigykedem néhányra hogy milyen frankó van neki! :D Én is tervezem hogy csináltatok! :D
2015. jan. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik a tetoválás, de sokféle oka lehet annak, ha valaki tetováltat, ha olyan sráccal ismerkednék, biztos megkérdezném. Ha van valami különös jelentősége, akkor elfogadom, de csak divatból, az nekem nem tetszik.
2015. jan. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Számomra egy igényes, ízléses tetoválás szexi egy férfin, bár ez sokmindentől függ....méret, szín, hol helyezkedik el, de ha nem giccses, nem túl sok(k) hanem szép, mutatós akkor jól néz ki. Ha mindez egy szépen kidolgozott testen van akkor meg egyszerűen falnivaló :)
2015. jan. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen azt el felejtettem oda irni hogy nem divat tetkora gondolok ....

nekem pl a bal alkaromon egy amolyan maffia tetovàlàs van a mellemen egy 3D-S pók a jobb alkaromon meg egy 3D-s Kereszt ...

de ezekhez ugymond èrzelmek is pàrosulnak csak vannak akik meg szoltàk hogy biztos balhés gyerek vagyok pedig nem ...

2015. jan. 19. 18:29
 7/7 anonim válasza:
En nagyon szexinek gondolom a tetovalt ferfiakat
2015. jan. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!