Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedési fázisban kikérdezi...

Ismerkedési fázisban kikérdezitek a lányt a szexuális preferenciáiról, hogy mit szeret, milyen neki odalent stb, csakhogy elkerüljétek a felesleges időhúzást olyan lánnyal, aki nem felel meg az igényeiteknek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 20. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nem illik és nem is szokás, pedig érdekelne pár dolog.
2015. jan. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert szerintem ha szeret, úgy is megteszi értem... Ha csupaszt szeretem idővel leborotválja ha neki szőrös, ha pedig arra gerjedek, hogy van egy kis fazonja, akkor fazonra igazítja. Ha anál mániás lennék, de ő nem, szerintem még nem jelenti egy kapcsolat végét ennyiről igazán le tudok mondani ha szeretem, nem a seggbekukiból áll a világ... Ezen kívül pedig szerintem nincs teljesíthetetlen szexuális kérés, ha szeretjük egymást... Tehát én nem kérdeznék ilyen baromságokat..
2015. jan. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze, általában már az első randi előtt az ilyeneket tisztázzuk és intim képet is cserélünk; valamint megbeszéljük, hogy kinek, hol vannak a határok.
2015. jan. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, de válaszolnék.

Szokták kérdezgetni, de ott annyiba is marad az ismerkedés. Nagyon nem illik idegenektől ilyeneket kérdezni.

2015. jan. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem szokás az ilyesmit megkérdezni, persze ha felmerül valami miatt akkor megbeszéljük. Nálam a kapcsolat alapja az őszinteség, tehát semmi sem tabu és amit szeretnénk azt mindent meg lehet beszélni.

Szerintem az "ismerkedési fázis" közben már együtt is vagyunk, bár ez kor függő szerintem. Persze ott nyíltabban is beszélget az ember.

A korábbi válaszolóknál furcsálltam picit:

"ha szeret, úgy is megteszi értem" szerintem ez hosszú távon nem fenntartható ha az igények sokban különböznek.

32F

2015. jan. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hát több lány volt akitől nem akartam semmit mégis tudom hol hogy mikor kivel mit...szóval van amikor kérdezni sem kell sajnos...legalábbis én felesleges infónak tartom ezeket egy ismerőstől (nem barát, nem ismerkedés), de ha később arra kerülne sor, hogy ismerkedés akkor meg már tudom...ezek a lányok ismerkedni akartak velem, nem tudom pontosan mi kellett neki, csak szex, vagy kapcsolat is, de információ a szexuális életükről volt bőven...


amikor ismerkedtem nem ez volt az első kérdés, de általában szóba került ez is, én nem akartam az elején szóba hozni, mert nem akartam, hogy azt higgyék, hogy emiatt ismerkedem, szóval a lányok hozták szóba...

2015. jan. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szokás, nem szokás, én megszoktam kérdezni azért pár dolgot e téren, mert mindenkinek jobb elkerülni a fölösleges köröket, minthogy utóbb derüljön ki hogy nem passzolunk e téren. Annyira nem rugalmasak az emberek, hogy majd később biztos megoldódnak ezek. Na nem az ismerkedés első napján kérdezem meg én se.

De embere válogatja, van akinek fölösleges szóbahoznia a témát is, mert mondjuk nála nincs kizáró dolog, vagy semmi extra szex téren.

36f

2015. jan. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nőként írom, hogy elég hülyén néznék, ha a korai randizós szakaszban egyszer csak a romantikus vacsorán a leves és a főétel közt megérdeklődné a pasi, hogy melyik a kedvenc pózom és hajlandó vagyok-e beöltözni nővérkének...


Valószínűleg iszonyú zavarba jönnék, megkérném a pasit, hogy ezt talán ne most és ne így beszéljük meg. Ha ejti a témát, akkor talán kap még egy esélyt, de lehet, hogy nem akarnék többet találkozni vele. Mivel nem vagyok már tinilány, valószínűleg egy-két hónap alatt úgyis kiderül, összeférnek-e az igényeink. Aki ennyit nem tud/akar rászánni, hanem rögtön tisztázza, mi kell neki, azzal szerintem úgyis eléggé különbözik az értékrendünk...

2015. jan. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

lány vagyok, de nekem ezek fontosak, hogy mire számítsak

főleg netes ismerkedésnél be szokott válni, velem legalábbis mindig a másik fél hozta fel a témát 24L

2015. jan. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!