Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyenkor mi van? Mit csinálnát...

Ilyenkor mi van? Mit csinálnátok? Elszúrtam? Lehet még esélyem?

Figyelt kérdés
Elhívtam a kiszemelt lányt randizni, csak nem ér rá soha megkérdeztem, hogy biztos szívesen eljön-e velem: azt mondta, hogy igen és nem azért csinálja mert le szeretne koptatni csak tényleg nem ér rá (biztosan tudom, hogy tényleg nem ért rá). Abban maradtunk, hogy szól amikor neki alkalmas lesz. Nem nagyon beszélünk soha, max. egy-két mondatot amikor összefutunk ritkán (kb. heti egyszer). Mit csináljak már kb. 2 hete várok rá!? Keressem gyakrabban, kérdezzem meg még egyszer mikor jó neki? Vagy már lerázott? Arra is gondoltam, hogy váratlanul suli után vagy valamikor elkapom, megfogom a kezét és megkérem, hogy tartson velem. Rossz ötlet? 17 éves fiú vagyok, egy suliba járunk.

2015. jan. 20. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy nem ér rá 5 percet beszélgetni.
2015. jan. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés :)

Attól,hogy megkérdezted nem e akar lekoptatni,és Ő azt mondta,hogy nem..Attól még lehet,hogy igy akart lekoptatni..


Szerintem adj neki egy utolsó esélyt.Ha találkoztok a suliba kérdezz rá még egyszer,hogy van e ideje rád,veled találkozni ha nincs akkor hagyd..


Az embernek arra van ideje amire szeretné..Akármennyire is elfoglalt ha nagyon szeretné tudna rád időt szakítani.

2015. jan. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
100%-ra így volt velem is azóta túl léptem rajta, ha ő nem hajlandó a kapcsolatért semmit tenni, akkor nem érdemel me. 3 hónapja nem ír, én meg beleuntam.
2015. jan. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ne legyél már naiv ha akarna veled találkozni akkor elintézné hogy ráérjen úgyhogy ez csak kifigás azért mondja ezt hogy ne bántson meg pedig ez rosszabb mintha őszinte lenne veled dehát női logika
2015. jan. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!