Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem közeledik senki a...

Miért nem közeledik senki a barátnőmhöz?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon gyönyörű jó barátnőm, akinek soha nem volt még kapcsolata pedig már 21 éves. Ennek az az oka elmondása szerint, hogy nem kell senkinek.

Nem viccelek tényleg nagyon szép lány,az utcán mindig megbámulják a férfiak, de nem mernek felé közeledni.

Nagyon aranyos okos és szép nem értem a férfiakat.... megkérdeztem a barátomat, mint kívülálló embert azt mondta, hogy ő azért nem közeledne felé, ha tehetné is, mert túl szép és úgy gondolná, hogy valami fullos macsó kell neki.

Én ismerem a barinőmet és nem számít neki a külsőség ő inkább a belső értékekre "utazik".

Tőlem kért tanácsot, hogy hogyan viselkedjen ahhoz, hogy valakinek keljen,de én már nem tudok semmi újat mondani.

Mit tanácsoljak még neki?


2015. jan. 20. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Szólítsa le ő a srácokat, mint én most!


Srácok! Privibe írnátok véleményt a popsimról? :)


19/L

2015. jan. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy nagyon komoly, feszült típus, csendes, megfontolt és ha oda is mennek hozzá nem tud érdeklődést felkelteni?

Lazuljon el egy kicsit, és legyen magabiztosabb.

Lehet már túl sokat filózik azon, hogy nem kell senkinek. Járjon is el társaságba, mosolyogjon, meséljen viccelődjön és akkor könnyebben észreveszik.

2015. jan. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mutass már róla fotót :)
2015. jan. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ahhoz, hogy így leszólítson pasikat szerintem totál részegnek kellene lennie, de annyira sosem tudnám leitatni :D

Én is ezt tanácsoltam, hogy lazuljon már el egy kicsit, ne legyen feszült és igen egyáltalán nem magabiztos, sőt már teljesen elvan keseredve. :(

Képet nem mutatok róla, mivel nem tudja, hogy itt kérek segítséget az ügyében.

2015. jan. 20. 16:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet a szép külseje miatt nem mernek közeledni hozzá.

Van aki már annyira szép, hogy önbizalom romboló. Olyan értelemben hogy egyszerűen alul értékelem magam vele szemben, hogy biztosan jobb pasira vágyik, vagy jobbak is megkörnyékezik és miért is foglalkozna velem. Még a legmagabiztosabb srácokat is el tudja ez bizonytalanítani, bármilyen meglepő is.

2015. jan. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

az oké, hogy szép...de belülről milyen? mert ha egy pláza cica akkor lehet azaz oka...mert szerinted szép okos lány...de lehet nem mindenki szerint az...


am nálunk a suli legjobb csaja is ilyen volt...senki nem merte megkörnyékezni :) én igen, vevő is lett volna a dologra, csak én nem álltam készen egy kapcsolatra, pedig szegény nagyon szeretett volna valakit aki szereti...szóval nagyjából értem milyen a helyzet, ha ilyen a barátnőd is...

2015. jan. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy intelligens bombanő a barátnőd, s ilyenkor nagyon sok férfi inkább meghátrál, mondván, esélye sem lenne egy ilyen nőnél. Egy átlagférfi nem tudná azt nyújtani, amit a párod által megjegyzett "fullos macsó" nyújtani tudna. Személy szerint az átlagférfi (vagy inkább az alatti) kategóriájába tartozom, s nekem sem lenne eszem ágában sem kezdeményezni egy ilyen kaliberű nőnél. Meghagyom őket a fullos macsóknak, mindenki jobban jár.
2015. jan. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szerintem a lánynak kellene tenni, hogy a pasi elhigyje, hogy tetszik a lánynak. :S
2015. jan. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy full macsó, de azt mondhatom, hogy kevés nálam erősebb személyiséggel rendelkező férfival találkoztam ezidáig. :)

Én szeretem a kihívásokat és szeretek hódítani is.

Nem vagyok a legvonzóbb külsejű férfiú a világon, de az átlagot külsőleg hozom. Belsőleg meg egyenesen kimagaslok a többiek közül. Én a nőket a személyiségem varázsával hódítom meg, és nem azzal, hogy xy méretű a bicepszem.

Bemutathatnál neki. :)

2015. jan. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!