Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek akar tőlem valamit...

Szerintetek akar tőlem valamit, azért ír állandóan?

Figyelt kérdés

Szóval van az egyetemen egy évfolyamtársam (fiú), aki állandóan e-mailekkel bombáz, pedig már írtam neki, h most nem érek rá, mert még vizsgázom. Hosszú, ilyen oldalad mail-ekkel bombáz, meg h tanuljuk együtt, segítsek neki.


Mire véljem ezt? Ok, hogy egy-két mailt váltunk, de ez már kezd idegesíteni. ?



2015. jan. 20. 23:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Dehogy kisegítő :) Sőt, nehéz mint a fene :) Igaza van a kettesnek, csúnya szegényke, utolsó te meg arra célzol, h le akar felem feküdni? Szép álmokat xD
2015. jan. 20. 23:39
 12/15 anonim válasza:
Add egyértelműen a tudtára, hogy max csak barátok lehettek. Nálam is nagyon sokáig próbált bevágódni egy srác, de sajnos nekem nem volt szimpatikus. Egyszer megmondtam neki, hogy csak barátok lehetünk. Nem értett abból se. Felhívott hajnali 1-kor, na akkor úgy elküldtem szegényt, azóta nem beszéltünk... Szerintem annak nincs értelme, hogy tudod, hogy tetszel neki, és együtt tanultok, meg közös programokat csináltok, csak fájdítod a szívét ezzel... Szóval keményen...
2015. jan. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Melyik szakra jársz? Nem építész véletlen?? :)
2015. jan. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem, orvosira. Miért?
2015. jan. 21. 00:11
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem papást-mamást akar veled játszani.
2015. jan. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!