Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez most akkor mi :O?

Ez most akkor mi :O?

Figyelt kérdés

Van egy fiu, akit mondhatni gyerek korom óta ismerek, legalábbis látásból, viszont most ezen a nyáron elkezdett valami történni köztünk, em kapcsolat csak egy olyan dolog hogy esténként elött a kapumig, hogy találkozzunk meg ilyenek, de nem lett belőle semmi. Aztán újra próbálkozott nálam, sokszor emlegette, hogy szeretné hogyha összejönnénk, de valahogy soha nem történt így (lehet hogy én vagyok ezért a hibás mert valahogy mindig elvártam, hogy ő jöjjön oda hozzám, és valahogy ez soha nem jött össze).

Nem tudom mit érzek iránta, nem vagyok bele szerelmes, az biztos, és nem is tetszik sem a külseje sem a belseje nagyrészben, viszont van benne valami, hogy mikor hozzámér akkor kiráz a hideg, elkezdek bizseregni, mikor vele vagyok a barátaim szerint csillog a szemem az örömtől, ahogy szerintük ő is. Egyszerűen kívánom őt, ha csak rágondolok benedvesedek és ez fura, mert velem még ilyen nem történt...

Viszont azt nem tudom hogy ő hogy áll hozzám, mert most egy másik csajjal van, a barátaim szerint csak azért hogy legyen kivel sexeljen mert tudja h velem nem fekszik le két nap alatt. Nem tudom hova tenni ezt, nem tudom akkor mért akart velem lenni ha most mással van, nem tudom hogy akar-e még valamit tőlem. Minden erőmmel azon vagyok hogy elfelejtsem, de azt az érzést amit ő kihozott belőlem azt nem tudom elfelejteni, minden egyes nap eszembe jut. Pedig azóta smároltam fiúval, pont úgy mint vele, és fogdosott is meg minden, és kellett egy jó fél óra, hogy azt mondjam hogy felizgultam, miközbe ha vele vagyok akkor elég egy perc is.. Mért van ez? Ti voltatok így, vagy csak én vagyok ilyen lúzer?



2015. jan. 21. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
röviden: Love is in the air!
2015. jan. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gèzuval együtt összetőrlek!!
2015. jan. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az eszed tudja, hogy ez nem fog működni mint kapcsolat, a hormonjaid viszont dolgoznak és szexet akarnak. Még sokáig nem fogod tudni összhangba hozni a kettőt, de majd az is sikerül.
2015. jan. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gézu a szóban forgó pasi? LOL
2015. jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Valami olyasmi, minden nap kívánom őt, úgy érzem már feleslegesen, és egyszer már közel is voltunk a sexhez, bár szerintem akkor is csak ki akart használni s mivel nem jött össze neki megharaggudott rám, hogy nem engedtem, mert mindig mindenen feldúzza az orrát, és valamilyen szinten tudom hogy nincs esélyem nálla, de kell és ez az érzén nem múlik el ...
2015. jan. 21. 21:08
 6/6 anonim válasza:

Semmi gáz, egyszer majd csak felnősz. :)

Ha nem tetszik se kívül, se belül, akkor nem értem, hogy válthat ki valamit is...Illetve mégis. Féltékenységet, hogy te ugyan nem jöttél össze vele és erre ő talált mást.

A "barátok/haverok" tanácsait ebben a korban meg ellehet felejteni. Mindenki beszél össze vissza és később majd rájössz, hogy semmi alapja nem volt és csak hülyét csináltál magadból. :)

2015. jan. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!