Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak? Többi lent.

Mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Holnap találkozom egy fiúval de ritkán látom. Nem tudom, hogy kedvel-e néha azt gondolom, hogy kedvel, néha meg azt, hogy nem. Névnapom utáni nap felköszöntött élőben (mert aznap találkoztunk). Haverjával beszélt és egyszer csak hátranézett és azt mondta: Ja amúgy boldog névnapot (a nevem). Meg születésnapomon is felköszöntött üzenetben. De ettől függetlenül volt, hogy nem írt vissza amikor írtam neki, nem is egyszer. De élőben tök kedves szokott lenni, mondjuk legutóbbi találkozásunkkor nem mosolygott amikor köszönt pedig előtte mindig mosolygott.Mondjuk én sose szoktam szinte mosolyogni, nem azért mert nem kedvelem hanem én ilyen vagyok sokszor és lehet ezért azt hiszi nem kedvelem vagy csak simán szarik rám már elnézést a kifejezésért. Mi baja van? Tudja, hogy tetszik nekem. És néha csinált olyanokat amikből azt hittem, hogy én is tetszem neki de amikor rákérdeztem facen néhány dologra amit csinált mindenre szinte azt mondta, hogy nem emlékszik, egy dologra mondta, hogy emlékszik de abba is belemagyarázott egy hülye indokot (amin nem tudtam, hogy most sírjak vagy nevessek). Szoktunk egymás szemébe nézni hosszabb ideig. Meg például azt mondta a vállig érő hajamra, hogy ez már hosszúnak számít (mert rákérdeztem úgy, hogy ez már hosszúnak számít). Jó ez így most fura, hogy megkérdeztem, hogy hosszúnak számít-e de ha tudnátok az egész sztorit akkor értenétek és nem tartanátok furának de azért nyilván nem fogok minden apró részletet leírni mert abból hamar kiderülne számára ha meglátná, hogy én vagyok bár szerintem így is rájöhet na mindegy. Hogy közelítsek felé, hogy ne legyen gáz/ne legyen nyomulás? Folyton a barátaival van így kicsit nehezebb beszélni vele. De amikor 4 szemközt voltunk beszéltem vele egy kicsit aztán amikor csendben lettünk elfordultam tőle, ez még novemberben volt. Nagyon bunkónak tarthat vajon? Mit gondolhat? Meg egyszer álltam a villamosmegállóban amikor volt a karácsonyi vásár, haverjával kicsit messzebb voltak tőlem a másik oldalban lévő villamos megálló oldalán de nem velem szemben hanem kicsit odébb és ők úgy mentek, hogy csak akkor láthattak meg ha balra néztek, én elfordultam (bizony megint xD) balra mert, hogy ha esetleg rám néznek nehogy azt higgyék már, hogy őket nézem (ami persze igaz volt :D), remélem nem láttak. Volt olyan, hogy a fiú énekelt és nem engem nézett de én őt néztem és ő is rám nézett és azt mondta, hogy: "Ja csak énekelek." Meg például a barátnőmmel ültünk a buszon és jött felénk és azt mondta: Sziasztok szenyoriták! Lerakom a cuccom elétek.Meg amikor megismertem akkor kaptunk egy olyan feladatot, hogy el kell játszani egy szerelmi történetet és volt ő meg még egy fiú meg én és én voltam a macsó úgymond xDDD ők meg a csajok annyi volt, hogy először így ülve beszélgettek magassarkúkról kényes hangon (hát ok ha ők így képzelik el a nőket xDD erre inkább nem mondok semmit) aztán elmentem előttük és hátranéztem és mosolyogtam és jöttek utánam és aztán mondta az a srác aki tetszik, hogy szia szerelmem és kitartotta mindkét kezét akkor megölelhettem volna xDD de hát akkor ismertem csak meg. Meg például amikor megismertem akkor azt mondta még valamire, hogy legyen a szenyorita és rám mutatott. Mit gondoltok lehet ebből még valami? A holnapot, a holnaputánt és az azutánt együtt töltjük de ott lesznek a haverjai. :/ Ja és az még lemaradt, hogy én 13 éves lány vagyok ő meg pár hónapon belül lesz 15 éves és persze fiú mint ahogy már említettem egy párszor.

2015. jan. 22. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sokat képzelsz bele. Ne haragudj, de egy okot sem szűrtem le ebből a szövegből, amiért többre tartana egy barátnál.
2015. jan. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad lehet sajnos. :/
2015. jan. 22. 21:17
 3/5 A kérdező kommentje:
De egyebkent csinalt nehany fura dolgot csak azt nem irtam le. De biztos csak szivatott.
2015. jan. 22. 21:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaaaj, de nagyon aranyos vagy! :) Felidézted a kiskamasz koromat, pont ilyen voltam, mint te. Órákig elemeztem magamban, hogy most akkor mosolygott, vagy sem, meg hány másodpercig nézett. :D Sajnos a leírtak és a tapasztalataim alapján nem tetszel neki, mert 15 évesen ő már próbálkozna, legalább online, de ahogy írod, azt sem teszi, sőt kifejezetten hárít. Próbáld elfelejteni, ne éreztesd vele, hogy tetszik, de ne is bunkózz, ne próbáld féltékennyé tenni, mert ezekkel csak nevetségessé teszed magadat. Légy vele olyan, mint másokkal, és ki tudja, talán pont akkor vesz észre. Ha meg nem, ne aggódj, fog még neked tetszeni más...:)
2015. jan. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Amúgy végül nem volt ott hétvégén.
2015. jan. 27. 19:09




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!