Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normális, ha 25 éves férfiként...

Normális, ha 25 éves férfiként bejönnek a 13-16 éves nők?

Figyelt kérdés

Teljesen normális 25 éves pasi vagyok,lehetne is barátnőm,de azt vettem észre magamon ,hogy a velem egykorú vagy csak kicsit fiatalabb nők nem igazán érdekelnek.

13,14,15,16 éveseket viszont kifejezetten kivánatosnak látom.Sokkal jobban megmozgatják a fantáziám ,mint a hozzám illők.

Más is így van ezzel?



2015. jan. 23. 13:53
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
75%

"13-16 éves nők"

Te tülye vagy?! :D

Remélem valamelyik apja elkap majd, aztán egy kicsit helyretesz.

2015. jan. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
35%
100%osan normális, igen!
2015. jan. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
73%
Dunapart, tarko, viz.
2015. jan. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
32%

Teljesen rendben vagy, külsőre nekem is nagyon bejönnek. Szép a bőrük, üdék, formásak. De 14 év fölött törvényes csak. Az viszont tényleg vicces, hogy nőnek írtad le őket. :D

A sok birkára meg ne hallgass, aki pedozik, vagy lebetegez. Hajlamos az ember ilyenkor ész nélkül benyögni valaki degradálót, de kifejteni már nem tudja egyik sem. Aki betegesnek, vagy pedónak titulálta a kérdezőt, az mondja már meg miért gondolja így? Na? Valaki?

2015. jan. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
52%

Annyiban csatlakozom az előzőhöz, hogy illene legalább utána nézni a szó (pedofilia) szó jelentésének, mert vérciki ha úgy használják, hogy nem ismerik a jelentését, de okoskodnak vele. A szó ugyanis szexuálisan fejletlen gyerekek iránti vonzódást jelent! nah most ennek egy 14 éves messze nem felel meg, egy 16 meg aztán végképp!

Betegnek sem nevezném. Nem egy kultúrkörben a 14 éves lány már férjnél van.


Szóval sem nem beteg, sem nem pedofilia. A körülmény a lényeg. Kihasználod a naívságát szerelmet hazudsz elveszed a szüzességét aztán eldobod, vagy nem?

Mert attól, hogy a törvény 14 felett nem bűnteti attól még fater simán szétlövi kérdező fejét egy sörétessel és még csak haragudni sem tudok rá.

2015. jan. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
18%

Megjelentek a ná ci hozzászólók, akik már megölnék azt, aki kicsit más, mint ők, tekintet nélkül a többi értékeire. Őket minősíti a tarkólövés és egyéb, nagy intelligenciára valló idepötyögések.

Teljesen csinosak is lehetnek 14 éves lányok is. Más kérdés, hogy mit csinálnál velük, erre nem tért ki a kérdésed.

Itt nem lehet szó még pedofíliáról, tarkólövésről pláne nem, mert a törvény ez utóbbit még jobban büntetni. Ha nem a 13 év alattiak tetszenek, nincs nagy gond.

Másrészt, a lányok jelentős része él 15 évesen nemi életet, szóval aki itt osztja az észt, az előbb ővelük beszéljen, hogy ők még kislányok.

Nekem is volt időszakom, amikor a fiatalabbak jöttek be. 16 éves lányok között is sok csinos van, más kérdés, hogy én nem tennék velük semmi olyat.

2015. jan. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
74%
Pedo beütés... Nem pedig pedo volt írva. A 13 pedig gyerek!
2015. jan. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
38%
15-ös válaszoló! Akkor a fater szétlőhetné a 13-14-15 éves fiúka fejecskéjét is, aki ugyanúgy kihasználja, ráadásul tapasztalatlanul a 13-14-15 éves lányt. Remélem, azt is teljesen meg tudnád érteni.
2015. jan. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
53%
PErsze kérdező mert te csak egy töketlen szánalmas sunya lúzer vagy akiket mindig visszautasítottak a csajok :DDD
2015. jan. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
58%

Igen, 15-ös, neked is igazad van. Nem is azt mondtam, hogy teljesen helyénvaló dolog egy ilyen kapcsolatba belemenni, de ha valakinek megmozgatja a fantáziáját, az semmiképp nem lesz rossz ember. Egy 13 éves lány általában olyan külső jegyekkel rendelkezik, amitől nőies lesz és ha ez beindítja egy férfi fantáziáját, az attól még nem lesz pedofil, vagy beteg. Az már más dolog, hogy erkölcsileg tényleg nem helyénvaló, mert egy ilyen lány elég sebezhető, de adódhat olyan szitu is, hogy a férfi nem él vissza a lány naivságával.

Szóval itt szerintem az az elítélendő, aki kihasználja a helyzetet, nem az akit felizgatnak vagy fantáziál róluk.

2015. jan. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!